ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21
Отримати консультацію
Виберіть несправність

На Macbook потрапила рідина
У цьому випадку важливо якомога швидше відключити ноутбук і перевернути його догори дном. Ще важливіше якомога оперативніше віднести пристрій до сервісного центру, щоб запобігти розвитку корозії на материнській платі. Ваш Macbook відразу потрапить на стіл інженера, він виконає первинну чистку, після чого будуть зрозумілі масштаби пошкодження і перспективи відновлення.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
Проблеми з акумулятором Macbook
Ресурс будь-якої батареї є кінцевим, і Macbook - не виняток. В середньому акумулятора яблучного ноутбука вистачає на 1000 циклів перезарядки, після цього ємність зменшується приблизно відсотків на двадцять. Якщо Вас не влаштовує швидкість розрядки пристрою або він зовсім не працює від батареї, ми зможемо допомогти.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 години
Заказать
Некоректна робота клавіатури
Нерідко такі проблеми прямо або побічно пов'язані з грубим механічним впливом або попаданням вологи. Залежно від того, що саме сталося і як проявляється проблема, ми зможемо запропонувати або заміну однієї з клавіш, або клавіатури (разом з топкейсом) повністю.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
Проблеми зарядного пристрою Magsafe
Якщо ноутбук перестав заряджатися, з високою часткою ймовірності проблема може бути саме в мережевому адаптері Magsafe (1 або 2). Проблема може полягати як в кабелі (запропонуємо заміну), так і в самому блоці живлення (запропонуємо новий), а також і через інші причини (їх з'ясує діагностика).

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
Шумна робота і перегрів ноутбука
Такі симптоми можуть красномовно свідчити про те, що Macbook потребує чищення і заміни термопасти. Ця процедура допомагає позбавити ноутбук від накопичених всередині дрібнодисперсних частинок. Процедуру профілактики (чищення і заміни термопасти) ми рекомендуємо проводити не рідше разу на рік.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
до 2 годин
Заказать
Некоректно працює тачпал (трекпад)
Причиною може бути механічне пошкодження або ж вплив води, при якому використання тачпада може бути в принципі неможливим. Також можуть виникнути збої в роботі трекпада, які виражаються в слабкій «чуйності» пристрою або безладному метанні по екрану курсора. Що б не трапилося, чекаємо Вас на діагностику, щоб виявити справжню причину.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
Проблеми з материнською платою
Якщо материнська плата не функціонує належним чином, це завжди серйозна ситуація для Вашого ноутбука. Залежно від конкретної проблеми ми в разі потреби зможемо запропонувати заміну материнської плати.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
З'явились проблеми з зображенням
Екран Macbook залишається чорним або ж на ньому з'являються загадкові артефакти (роздвоєння зображення, смуги на дисплеї, пікселі, що біжать)? Можливо, так проявляються проблеми з відеокартою пристрою. Ми проведемо детальну діагностику і знайдемо оптимальне рішення проблеми.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
Розбитий дисплей, що робити?
Якщо екран Macbook виявився пошкодженим, варто відразу звернутися в сервісний центр «А-Сервіс». Наші інженери визначать варіанти вирішення проблеми і допоможуть Вам зробити поінформований вибір.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
Пропав звук
Це не така вже й рідкісна проблема, причина якої може критися в системному збої. Також не виключена несправність динаміків, що саме сталося, покаже діагностика в нашому сервісному центрі.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать
Macbook не бачить Wi-Fi
Проблеми зі з'єднаннями можуть бути пов'язані як з некоректною роботою операційної системи, так і зі зламаним модулем бездротового зв'язку. Вартість ремонту буде зрозуміла після діагностики пристрою.

Стоимость
Дзвоніть
Срок
від 1 дня
Заказать

Заміна тачпаду/touch bar/трекпаду MacBook
Заміна тачпаду/touch bar/трекпаду MacBook
Заміна кнопок на MacBook
Заміна кнопок на MacBook
Заміна материнської плати MacBook
Заміна материнської плати MacBook
Розбитий дисплей MacBook
Розбитий дисплей MacBook
Заміна скла MacBook
Заміна скла MacBook
Встановлення SSD в MacBook
Встановлення SSD в MacBook
Заміна клавіш MacBook
Заміна клавіш MacBook
Заміна акумулятора в MacBook
Заміна акумулятора в MacBook
Заміна клавіатури в MacBook
Заміна клавіатури в MacBook
Заміна блоку живлення Magsafe
Заміна блоку живлення Magsafe
Заміна термопасти MacBook
Заміна термопасти MacBook
Заміна відеочипа MacBook
Заміна відеочипа MacBook
Заміна шлейфа MacBook
Заміна шлейфа MacBook
Заміна роз'ємів MacBook
Заміна роз'ємів MacBook
Заміна кришки MacBook
Заміна кришки MacBook
Заміна топкейсу MacBook
Заміна топкейсу MacBook
Заміна відеокарти MacBook
Заміна відеокарти MacBook
Заміна динаміків MacBook
Заміна динаміків MacBook
Заміна екрану MacBook
Заміна екрану MacBook
Заміна матриці MacBook
Заміна матриці MacBook
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт

Ремонт Macbook Київ та Львів

ремонт macbook 12Ноутбуки Apple – це взірець оптимального поєднання продуктивності, легкості, зручності використання й ефектного дизайну. Саме слово Macbook звучить голосніше будь-якої реклами: репутація комп'ютерів Mac перевірена роками використання і безліччю задоволених користувачів, які вже не уявляють свого життя без цього чудового девайсу. Але навіть настільки досконалий технологічний продукт, на жаль, іноді ламається. Ремонт MacBook – це нелегке завдання, що під силу лише професіоналам: це зворотний бік високої ергономічності і мініатюризації, які роблять Macbook настільки легким та зручним. Довірити усунення несправностей Вашого ноутбука Ви можете нашому авторизованому сервісному центру Apple. У наших сервісних інженерів є сертифікати Apple, а отже, ремонт Вашого пристрою буде проведено із повним знанням справи і на найвищому рівні. У нас Ви можете не лише відремонтувати Ваш MacBook, а й у деяких випадках здійснити його модернізацію. У нашому розпорядженні – склад із найактуальнішими запчастинами для комп'ютерів та ноутбуків Apple, а це означає, що Ваш MacBook буде повернено в робочий стан максимально оперативно.

Ваш Macbook дуже перегрівається чи «пригальмовує?»

Ремонт MacBook Киев. Авторизованный сервис-центр AppleШвидше за все, проблема – у потраплянні пилу всередину корпусу, що заважає нормальній роботі пристрою. Знадобиться діагностика ноутбука. Досвідчені сервісні інженери розберуть Ваш ноутбук, очистять усі внутрішні поверхні, видалять сліди забруднень, замінять термопасту. Тепер система охолодження правильно виконуватиме свої функції, а це допоможе запобігти несправності внаслідок перегріву. А якщо ремонт Macbook виконується в нашому сервісному центрі, діагностика та профілактика пристрою будуть для Вас безкоштовними!

Вас не влаштовує швидкість роботи Вашого Macbook?

Можливо, настав час для його модернізації. Ноутбуки Apple можна адаптувати під Ваші запити і провести заміну деяких комплектуючих на більш досконалі. Щоб ноутбук працював швидше, Ви можете збільшити обсяг оперативної пам'яті. Заміна жорсткого диска (HDD) на твердотільний накопичувач SSD збільшить швидкість завантаження «важких» додатків і оперативність взаємодії як мінімум на 30%. Щоб встановити SSD, не відмовляючись від жорсткого диска HDD, Ви можете погодитися на встановлення Optibay. Цей революційний пристрій встановлюється на місце CD-приводу, який практично не використовується в сучасних Macbook і служить «кишенею» для додаткового SSD або HDD. Якщо Вас не влаштовує розмір Вашого SSD, його можна замінити на SSD більшого обсягу.

 

Ваш Macbook перестав завантажуватися?

Причини такої несправності можуть бути різними. Можливо, на жорсткому диску виникли ушкодження, які не дають можливості завантажити систему. Іноді причиною цього є несправність шлейфу HDD. Точну причину несправності встановлять наші фахівці. Деталь, що вийшла з ладу, буде замінено на оригінальну запчастину з нашого складу. Якщо несправний сам жорсткий диск, ми докладемо всіх зусиль, аби врятувати Вашу цінну інформацію.

 

Ваш Macbook не вмикається?

Як і в попередньому випадку, можливі різні причини, з яких це сталося. «Винуватицею» поломки може бути несправність як клавіатури, так і системної плати. З'ясувати, що ж саме сталося з Вашим ноутбуком, зможуть наші сервісні інженери. Ми допоможемо Вам знову повернути Ваш ноутбук у робочий стан.

 

Ваш Macbook не заряджається?

Для того, щоб зрозуміти, з якої причини це відбувається, потрібна діагностика. Не виключено, що некоректно працює блок живлення MagSafe. Наші фахівці зможуть усунути несправність MagSafe, а в разі, якщо це неможливо, ми замінимо Ваш блок живлення на новий. Буває, що причина у відмові компонентів на материнській платі, які відповідають за зарядку ноутбука. У будь-якому випадку це не привід засмучуватися: практично всі запчастини в наявності на складі, а отже, ремонт займе мінімум часу.

 

У Вашого Macbook пошкоджено дисплей або захисне скло?

До такої несправності може призвести удар, падіння ноутбука, потрапляння сторонніх предметів між клавіатурою і дисплеєм під час закриття ноутбука. На жаль, розбиту матрицю неможливо відновити, її можна лише замінити. Ми завжди раді запропонувати Вам заміну матриці або дисплей-модуля в зборі. У більшості випадків запасні матриці вже є на нашому складі, тож Вам не доведеться довго чекати.

 

На екрані Macbook з'являються артефакти?

Якщо на дисплеї ноутбука під час роботи почали з'являтися смуги, спотворюється зображення або частини картинки починають випадати, швидше за все, винна відеокарта. Досвідчені фахівці нашого сервіс-центру з'ясують причину несправності і повернуть Ваш ноутбук у робочий стан.

 

Вийшла з ладу клавіатура?

Така начебто несерйозна поломка дуже дратує: здавалося б, ноутбук цілком працездатний, але далеко не все можна зробити за допомогою миші й тачпада, хай би якими досконалими вони були. Масштаби проблеми можуть оцінити лише фахівці. Зрідка буває, що причина відмови – у контакті, що відійшов. Але частіше клавіатура відмовляє тому, що на неї потрапила волога. В цьому випадку вона підлягає заміні повністю.

 

Ваш Macbook не відтворює звук?

Це якраз той випадок, коли причина зовсім неочевидна і потребує діагностики фахівців. Якщо Вам не пощастило, то проблема – у материнській платі ноутбука, і вона потребує ремонту. Але цілком можливо, що вдасться обійтися малою кров'ю і відновити нормальне звучання аудіо, просто перевстановити систему.

 

Ви хочете перевстановити операційну систему?

Можливо, у Вас періодично трапляються збої в роботі, яких Ви хотіли б позбутися. Або Ви просто бажаєте встановити найсвіжішу версію OS X, якщо стара перестала Вас влаштовувати. Так чи так, Ви можете скористатися в цьому питанні послугами наших фахівців і вже дуже скоро Ваш оновлений ноутбук повернеться до Вас. Не забудьте попередньо провести резервне копіювання інформації (або попередити нас про те, що на пристрої є важливі дані)!


Вартість перевстановлення OS X – від 250 грн.

Вам необхідно віддати Ваш Macbook у ремонт, але Ви не можете приїхати в офіс?

У цьому випадку Ви можете запросити майстра з авторизованого сервіс-центру «А-Сервіс» додому чи в офіс. Детально опишіть проблему, і наш інженер спробує розв'язати цю проблему просто на місці чи забере Ваш ноутбук до нашого сервіс-центру.

Зверніть увагу!

Авторизований сервісний центр Apple «А-Сервіс» підтримує програму контролю якості комплектуючих Apple. Зокрема ми беремо участь у програмі заміни флеш-накопичувачів на деяких моделях Macbook Air у разі їх заводського браку. Визначити несправність накопичувача Ви можете самостійно: відкрийте вкладку «Оновлення» в Mac App Store, виберіть пункт «Оновлення прошивки флеш-накопичувача MacBook Air 1.1». У разі виявлення несправностей зв'яжіться з нашим сервісним центром, і ми вирішимо Вашу проблему. Також ми безкоштовно замінимо нижню половину корпусу Вашого MacBook, якщо внаслідок заводського дефекту його гумова поверхня «відстає» від самого корпусу (це стосується моделей, випущених у 2009–2011 роках). На ноутбуки, пошкоджені внаслідок падіння або інших недбалих дій користувача, програма не поширюється.

Ми будемо раді допомогти Вам з усіма проблемами, які виникають із Вашим Macbook. Не намагайтеся самостійно розбирати ноутбук, навіть якщо Вам здається, що проблема зовсім дріб'язкова: комп'ютери Mac відрізняються складністю конструкції і мініатюрністю деталей, і будь-який необережний рух може перетворити «дрібничку» на несправність глобальних масштабів. Авторизований сервісний центр Apple компанії «А-Сервіс» здійснює всі види ремонту Macbook у Києві. Ми оперативно з'ясуємо причину несправності і зробимо все, щоб Ваш ноутбук якомога швидше повернувся до господаря в повністю робочому стані. До Ваших послуг як гарантійний (безкоштовний), так і післягарантійний ремонт Macbook.

Ремонт MacBook

Ремонт MacBookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Часті питання про ремонт Appleua

❓ Чому саме Ваш сервісний центр?

По-перше, ми авторизований сервіс від Apple з офіційними сертифікатами. По-друге, ми працюємо з 1997 року. За цей час ми здійснили велику кількість успішних ремонтів техніки Apple. Тому ми сміливо можемо стверджувати, що виправимо будь-яку проблему в Вашому обладнанні!

❓ Які терміни і вартість ремонту?

В залежності від складності несправності терміни можуть коливатись від 30 хвилин до кількох днів. Точні терміни повідомить оператор сервісу. Якщо вашої несправності немає в списку, залиште заявку на сайті для прорахунку точної вартості.

✅ Які гарантії надаєте?

Термін гарантії на платний ремонт - 1 рік: 3 місяці від компанії Apple плюс 9 місяців від компанії А-сервіс.
Для відправки техніки з регіонів скористайтесь службою доставки
novaposhta
icomapм. Київ, вул. Велика Васильківська 72 0 поверх СЦ "А-сервiс"
icomanОтримувач А-сервiс ЕДРПОУ 2977210255, ФОП Форманчук Дмитро Володимирович   
icophone«Доставка особисто в руки» +38 (097) 487 19 16
Прохання звернути увагу

При відправці товару обов'язково вкладати супровідні документи (гарантійний талон, чек, опис несправності і контакти власника).

Техніка повинна бути запакована, щоб уникнути пошкоджень в момент транспорування.

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Бульвар Дружби народів» (зелена гілка), вийти на сторону, протилежну Будинку меблів.
icoman
Пройдіть вгору в сторону Печерського моста близько 200 метрів, до початку вулиці Бойчука (Кіквідзе).
icoman
Перейдіть на протилежний бік через наземний пішохідний перехід і через маленький парк вниз по сходах ви потрапите на   «Ринок в ямі», наш сервіс ви побачите по правій стороні від спуску.
icocar
Як дістатися автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
ЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Олімпійський»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Олімпійська».
icoman
По підземному переходу дійти до входу в торговий центр «Олімпійський». Сервісний центр знаходиться в першому приміщенні з лівого боку.
icoman
Якщо Ви хочете потрапити в сервісний центр з вулиці Велика Васильківська, зайдіть в торговий центр «Олімпійський» на 1 поверх і зійдіть по ескалатору на нульовий. Прямуйте прямо до кінця коридору.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Доїхати по вулиці Великій Васильківській до перетину з вулицею Фізкультурною.
icoman
У торговому центрі «Олімпійський» є підземний паркінг.
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС ЦЕНТР»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icmetro
Доїхати до станції метро «Площа Льва Толстого» (синя гілка)
icoman
Вийти на сторону кінотеатру «Київ», пройти в бік кінотеатру 50 метрів, зайти в арку поруч з кафе Wog.
icoman
По правій стороні арки знаходиться сервісний центр.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Припаркуватися в районі вул. Шота Руставелі навпроти кінотеатру «Кінопанорама» або в зручному місці недалеко від перетину вулиць Рогнідинська-Велика Васильківська.
icoman
Дійти пішки 150-200 метрів до арки на Великій Васильківській (як зазначено вище)
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Лук'янівка»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Лук'янівська» (зелена гілка).
icoman
Повернути праворуч, спуститися по сходах ТЦ «Квадрат», повернути праворуч.
icoman
Сервісний центр знаходиться в першому житловому будинку навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Повернути з вул. Мельникова в об'їзд Лук'янівської площі, виїхати на вул. Білоруську
icoman
Зупинитися навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
ТП «A-Service» Оболонь
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро Оболонь, вийти на сторону магазину «Велика кишеня»
icoman
Сісти на автобус 73 або маршрутки 100, 102, вийти на п'ятій зупинці («Дитяча академія мистецтв»), пройти наліво близько 20 метрів до наземного переходу і перетнути проспект Героїв Сталінграду.
icoman
Пройти 50 метрів по дорозі, що веде до гольф-центру (є вказівник)
icoman
Сервісний центр знаходиться на першому поверсі багатоквартирного будинку, наступний офіс за відділенням «Приватбанку» (корпус 4)
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Слідувати по проспекту Героїв Сталінграду (у напрямку до метро «Мінська») до світлофора, розташованого на повороті до гольф-центру
icocar
Повернути праворуч і проїхати 50 метрів.
парк
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
icoviber