ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна вентилятора (кулера) MacBook

Вартість заміни вентилятора (кулера) MacBook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги – несправна запчастина, що підлягає заміні, має бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни вентилятора (кулера) MacBook

Гарантія на запчасть - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна вентилятора (кулера) MacBook

Дзвоніть від 1 години

 

Можна довго перераховувати, за що саме ми цінуємо яблучні ноутбуки. Але немає жодних сумнівів, що одна з цих якостей, надійність у роботі, безпосередньо пов'язана з правильним функціонуванням кулера. Це основна частина системи охолодження вашого пристрою. Її вихід з ладу загрожує безпеці всього ноутбука. Можливо, у такій ситуації знадобиться заміна вентилятора (кулера) MacBook.

zamena-kullera-1
zamena-kullera-22

Чому робота кулера є такою важливою?

Незважаючи на енергоефективність процесора, MacBook досить сильно нагрівається зсередини, і це загрожує роботі багатьох компонентів гаджета. Саме вентилятор забезпечує процес відведення тепла та усунення перегріву.Якщо цього не відбувається, то рано чи пізно з роботою MacBook почнуться проблеми, і наслідки можуть бути набагато серйознішими, ніж заміна вентилятора (кулера) MacBook.

Як визначити, що із роботою вентилятора виникли проблеми?

Насторожити повинен нехарактерний звук вентилятора - він може бути надмірно галасливим, постукувати або шарудіти. Буває й так, що навпаки почути навіть слабкий звук кулера не виходить, хоча раніше це було цілком реально. Є й інші ознаки, які говорять про те, що можливо знадобиться заміна вентилятора MacBook. Це перегрів корпусу, збої в роботі та періодичні вимикання ноутбука.

 

А чому може бути потрібна заміна кулера MacBook?

Основна причина – це неправильне використання ноутбука, а саме відсутність своєчасної профілактики (чистки та заміни термопасти). Ця швидка і нескладна процедура найбільш ефективно запобігає виходу з ладу MacBook через перегрівання. Адже під час функціонування пристрою всередині корпусу накопичується пил та інші забруднення, які заважають термовідводу і нормальній роботі кулера. Якщо ж гаджет давно не розбирали і не чистили, то вентилятор може не впоратися зі збільшеним навантаженням і вийти з ладу. Тому якщо ви понад рік не зверталися до сервісного центру з питання чистки, саме час подбати про свій MacBook. Також іноді буває, що кулер ламається внаслідок природного зношування, але таке трапляється досить рідко.

Якщо у вас є відчуття, що потрібна заміна вентилятора (кулера) MacBook, не витрачайте часу і не чекайте сумних наслідків для ноутбука. Фахівці "А-Сервіс" вже чекають на вас! Ми розберемося, що саме сталося, не виключено, що радикальні рішення не знадобляться і вдасться обійтися лише профілактикою MacBook. Ми встановлюємо оригінальні запчастини та надаємо на них гарантію. Чекаємо на Вас!

 

zamena-kullera-3
Заміна вентилятора (кулера) MacBook

Заміна вентилятора (кулера) MacBookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber