ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Чищення та заміна клавіш MacBook

Вартість чищення та заміна клавіш MacBook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги – несправна запчастина, що підлягає заміні, має бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість чищення та заміна клавіш MacBook

Гарантія на запчасть - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Чищення та заміна клавіш MacBook

Дзвоніть від 1 години

 

Одна з тих особливостей MacBook, за які ми його так любимо - це звичайно ж напрочуд зручна клавіатура. М'яке натискання, жодних хибних спрацьовувань - вона ніби стає продовженням вашої руки. Але трапляються ситуації, коли виникають проблеми з однією чи кількома кнопками. У цьому разі може знадобитися чистка та заміна клавіш MacBook.

zamena-klavish-1
zamena-klavish-2

Чистка від залипання

Якщо замислитись, у яких саме ситуаціях найчастіше потрібна чистка клавіш MacBook, то на перше місце напевно вийде банальне фізичне забруднення. Компактні та зручні яблучні ноутбуки постійно беруть із собою, нерідко за ними й обідають, і постійно торкаються клавіатури руками різного ступеню чистоти. Внаслідок цього механізм клавіатури може працювати гірше просто тому, що в ньому накопичилися різні забруднення, від крихт до жирового нальоту. Крім того, під клавішами накопичується пил, може потрапляти шерсть свійських тварин. Як правило, проблема проявляється як так зване залипання - коли клавіша або спрацьовує двічі, або не спрацьовує взагалі, або є відчуття, що клавіатура перестала працювати так само плавно, як і раніше. Найкращим рішенням буде звернутися до авторизованого сервісного центру "А-Сервіс", де буде виконано чистку клавіш MacBook від залипання. Наші спеціалісти переконаються, чи справді проблема в цьому, і дбайливо очистять вашу клавіатуру від усіх забруднень. Буде використано механічний спосіб чистки (продування). А ще - розбирання та обробка спеціальними розчинами для очищення від жирових забруднень. По тому ви отримаєте клавіатуру, яка працює так само як і за кілька днів після її покупки.

Наслідки потрапляння рідини

Якщо результатів забруднення в процесі експлуатації практично завжди вдається позбутися, то з потраплянням рідини все набагато складніше. Не така вже й рідкісна ситуація, коли на клавіатуру MacBook проливають кілька крапель, а то й цілу склянку. Часто після цього клавіатура перестає працювати повністю або працює некоректно. У випадку залиття важливо якнайшвидше звернутися до фахівців, тому що потрапляння вологи може призвести до найсерйозніших наслідків для вашого пристрою загалом, а не лише для окремих клавіш. Але навіть якщо ситуація не настільки критична, може знадобитися чистка та заміна клавіш MacBook. Це доволі складна процедура, що вимагає повного розбирання клавіатури, зняття клавіш і обробки спеціальними розчинами їх кріплень. Чищення клавіш MacBook зупинить окислення та відновить нормальне функціонування клавіатури. Слід бути готовим до того, що процедура відновлення може зайняти кілька днів, аби результат був якісним.

zamena-klavish-3

 

Механічні ушкодження

Коли ми взаємодіємо зі своїм MacBook, то звичайно цей процес відбувається шляхом натискання на клавіші. Механізм їхньої роботи може бути порушеним як внаслідок фізичного зносу, так і механічних ушкоджень. У клавіші може зламатися кріплення або бути пошкодженою робоча поверхня. Далеко не завжди в цьому випадку доцільно змінювати всю клавіатуру, швидше за все, потрібна заміна клавіш MacBook - однієї або декількох. Наші інженери розберуться, що саме вийшло з ладу і запропонують адекватний варіант ремонту. Можлива заміна однієї або кількох клавіш залежно від того, що саме постраждало. Будьте певні, що результат буде ідеальним!

Вам потрібна чистка та заміна клавіш MacBook?

Не варто роздумувати, куди звертатися і чи можна впоратися із ситуацією самостійно! "А-Сервіс" працює спеціально для того, щоб мінімізувати ваші проблеми та вирішити їх у максимально короткий термін. Ми запропонуємо саме той варіант ремонту, який вас влаштує! Чекаємо на Вас!

 

Чищення та заміна клавіш MacBook

Чищення та заміна клавіш MacBookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber