ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21

Ремонт AirPods

Світ назавжди змінився в той момент, коли Apple випустила бездротові навушники Airpods. Саме вони поставили новий стандарт якості звуку, зручності і тривалості роботи. І одного разу випробувавши ці вишукані легкі кришталево білі AirPods, навряд чи захочеться коли-небудь повертатися до інших варіантів. І як же вибиває з колії ситуація, коли улюблені навушники раптом перестають працювати або дають збій! Не біда, адже авторизований сервісний центр «А-Сервіс» завжди готовий прийти вам на допомогу і виконати ремонт AirPods.Отримати консультаціюОфіційний сервіс Apple
imagearticle

Вартість ремонту AirPods в Києві та Львові

Гарантія на работи - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін
Заміна навушника AirPods 1 Дзвоніть до 1 дня
Заміна навушника AirPods 2 Дзвоніть до 1 дня
Заміна навушника AirPods 3 Дзвоніть до 1 дня
Заміна навушника AirPods Pro Дзвоніть до 1 дня
Заміна навушника AirPods Max Дзвоніть до 1 дня
Чистка акустичних каналів Дзвоніть до 2 годин

 

Діагностика iPhone від 1 години
Діагностика iPhone від 1 години
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Заміна акумулятора в iPhone
Заміна акумулятора в iPhone
Вода і iPhone, що робити?
Вода і iPhone, що робити?
iPhone не вмикається?
iPhone не вмикається?
Заміна камери в iPhone
Заміна камери в iPhone
Не працює мікрофон в iPhone?
Не працює мікрофон в iPhone?
Платна заміна iPhone
Платна заміна iPhone
Резервна копія (контакти, фото)
Резервна копія (контакти, фото)
Відновлення герметичності
Відновлення герметичності
Що таке iCloud?
Що таке iCloud?
Корисні поради
Корисні поради
Купуй безкоштовно OLX
Купуй безкоштовно OLX
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт

Ремонт AirPods

Ремонт AirPods: поширені проблеми

Заміна навушників і боксу для зарядки AirPods

iphone-11-pro-maxОдне з найбільших розчарувань – ви втратили один з навушників чи зарядний бокс. Або, можливо, сталося щось інше, явно не сумісне з нормальною експлуатацією виробу. Сервісний центр «А-Сервіс» зможе запропонувати вам варіант відновлення комплектності.

Вартість одного навушника AirPods 2 - Дзвоніть

Вартість боксу для зарядки – Дзвоніть

 

В AirPods спотворений звук

Це найчастіша проблема, з якою звертаються до сервісного центру користувачі. Ознаки проблеми:

 • ще недавно кристально чистий звук стає глухим;
 • один навушник працює тихіше за інший;
 • один з AirPods поскрипує;
 • чути сторонні шуми.

Для наших гостей є гарна новина: в більшості випадків така проблема пов'язана із забрудненням навушників сіркою та іншими дрібними частинками. Її можна розв’язати в умовах сервісного центру. Професійне чищення від сірки виконується протягом однієї-двох годин із використанням спеціальних розчинів та спеціального устаткування. Після цього звук навушників буде таким же чистим, як у перший день після їх придбання (звичайно, якщо проблема пов'язана саме з цим). Зверніть увагу: фахівці нашого сервісного центру настійно НЕ рекомендують намагатися виконувати чистку самостійно. По-перше, проблема може полягати зовсім не в забрудненні, чи це так – можна зрозуміти лише після діагностики в сервісному центрі. По-друге, і це головне, самостійною спробою почистити навушники можна загнати сірку всередину конструкції, що унеможливить ремонт AirPods навіть в умовах авторизованого сервісного центру.

Вартість чищення від сірки - Дзвоніть.

У деяких випадках проблема спотворення звуку може бути пов'язана з іншими чинниками, крім забруднення. Після діагностики наші фахівці зможуть запропонувати варіанти її розв’язання.

AirPods розряджають кейс для зарядки

Ви поставили навушники на зарядку в футляр, а натомість розряджається сам кейс? Тепер його вистачає всього на дві-три години замість 25–30 днів без підзарядки? З досвіду наших фахівців, це зазвичай відбувається, коли один з навушників перебуває в короткому замиканні. Швидше за все, знадобиться заміна навушника, що вийшов з ладу, після чого все повернеться до норми.

Футляр для зарядки перестав заряджатися

Це досить нестандартна ситуація, але й таке може зрідка статися. У цьому випадку знадобиться заміна кейса, яку ми Вам і запропонуємо.

Не заряджаються навушники

Якщо бокс для зарядки не розряджений повністю, то, як правило, проблема пов'язана з одним із навушників. Ремонт AirPods у такому разі недоцільний, а от заміна навушника, який вийшов з ладу, вирішить проблему.

Навушники розряджаються занадто швидко

У нормі AirPods мають забезпечувати близько чотирьох-п’яти годин постійного звуку в режимі прослуховування музики або близько трьох годин розмови. Якщо ж заряду навушника вистачає лише на годину, це привід задуматися про заміну, платну чи безкоштовну залежно від гарантійного статусу.

Навушники не підключаються до телефону

Проблема може бути пов'язана із самими навушниками – діагностика покаже, які подальші дії будуть правильними. Але досить часто таке відбувається при спробі підключити їх до пристрою, для цього не призначеному (наприклад, телефону Android).

Навушники дістали механічне пошкодження

AirPods – невеликий, компактний пристрій, тому він легко може стати жертвою недбалості (наприклад, виявитися пошкодженим після того як на нього наступили або здавили). У цьому випадку ми запропонуємо Вам заміну пошкодженого навушника.

У навушники потрапила волога

Слід пам'ятати, що AirPods не є водостійкими і навряд чи переживуть занурення в басейн або потрапляння під дощ. Також якщо Ваші навушники ще на гарантії, то потрапляння рідини позбавить Вас можливості скористатися можливістю гарантійної заміни. Якщо таке сталося з Вашими AirPods, ми зможемо запропонувати платну заміну.

Втрата навушника або кейса

Це дуже неприємна ситуація, але все можна виправити: просто зверніться до нас і придбайте навушник чи бокс для зарядки замість втраченого!

Гарантійне обслуговування

«А-Сервіс» – авторизований сервісний центр Apple, і ми завжди готові допомогти Вам із проблемами, пов'язаними з роботою AirPods. Для проведення діагностики за гарантією потрібно надати чек і гарантійний талон Asbis або документи про придбання в Apple Store. Якщо ж з яких-небудь причин гарантійне обслуговування буде неможливим, ми запропонуємо вам варіанти платної заміни. Чекаємо на Вас в «А-Сервісі» – ми обов'язково допоможемо Вам!

Ремонт AirPods

Ремонт AirPodsРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber