ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна акумулятора/батареї Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни акумулятора/батареї Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни акумулятора/батареї Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна акумулятора/батареї Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна акумулятора/батареї Macbook Air

Дзвоніть від 1 години

Заміна акумулятора/батареї Macbook Pro

Дзвоніть від 1 години

 

Якщо ви найчастіше користуєтеся своїм MacBook від мережі, то можете навіть не відразу помітити, що час його автономної роботи помітно скоротився. Але щойно вам потрібно буде взяти його з собою і опинитися в місці, де немає можливості будь-якої миті під'єднати його до розетки (або це просто незручно), як малий час роботи від акумулятора може стати справжньою проблемою. Швидше за все ситуацію виправить заміна батареї macbook, з якою вам зможе допомогти наш сервісний центр.

batareya-macbook-1
batareya-macbook-2

За якими критеріями ми можемо визначити, що потрібно замінити акумулятор macbook?

Насамперед на цю думку може навести помітне зниження тривалості функціонування в автономному режимі (тобто коли пристрій не заряджається від мережі).  Може виникнути ситуація, коли MacBook повністю вимикається, якщо його від'єднують від джерела живлення. У деяких випадках батарея здається повністю зарядженою, але заряд падає дуже швидко (або стрибкоподібно).

Також заряджання може не починатися при підключенні до мережі або доходить тільки до певного відсотка, після чого зупиняється.

Чи потрібна заміна батареї macbook?

Часто виникає питання, чи потрібна заміна батареї macbook, якщо ви в основному використовуєте його як стаціонарний комп'ютер. Так, це необхідно, тому є кілька пояснень. По-перше, ніхто не застрахований від ситуації, коли конектор випадково від'єднається, і якщо акумулятор не в порядку, ви можете просто опинитися перед погаслим екраном із втратою інформації.

По-друге, ви не зможете користуватися своїм MacBook як мобільним пристроєм, якщо виникне така потреба. І, що важливо, по-третє, акумулятор, що вийшов з ладу, може здутися і пошкодити топкейс.

batareya-macbook-3
batareya-macbook-4

А чому, власне, може бути потрібна заміна батареї macbook у Києві?

Варто пам'ятати, що ресурс батареї обмежено, і якщо кількість циклів перезаряджання добігає кінця, то і час роботи знизиться. Тому якщо вашому пристрою виповнилося вже кілька років, то варто зробити діагностику, аби уточнити, чи не потрібна заміна акумулятора макбук. Крім того, з батареєю можуть виникнути проблеми, якщо MacBook постійно тримають підключеним до мережі або навпаки постійно доводять заряд до нуля. А ще акумулятор не дуже добре реагує на підключення неоригінального мережевого адаптера, який не дає серйозного захисту від стрибків напруги. А якщо всередину пристрою потрапила рідина, наслідки можуть бути непередбачуваними, і не лише з батареєю.

Якщо потрібна заміна акумулятора macbook, ціна при зверненні до нашого сервісного центру не здасться вам завищеною. Діагностика в нашому авторизованому сервісі допоможе визначити, чи справді проблему пов'язано з батареєю або тому, що відбувається, є інші пояснення. Після діагностики буде замінено запчастину, що вийшла з ладу (саму батарею або топкейс у зборі). Запрошуємо вас до "А-Сервісу" - ми неодмінно допоможемо!

 

Заміна акумулятора/батареї Macbook в Києві та Львові

Заміна акумулятора/батареї Macbook в Києві та ЛьвовіРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber