ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна термопасти на Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни термопасти на Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни термопасти на Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна термопасти на Macbook до 2016 року

400 грн +600 профілактика 2-4 години

Заміна термопасти на Macbook з 2016 року

600 грн +600 профілактика 2-4 години

Заміна термопасти на Macbook

Переваги MacBook перед конкурентами очевидні кожному, хто мав задоволення хоча б кілька годин попрацювати з цим пристроєм. Він не тільки володіє відмінним ергономічним дизайном, захоплює легкістю і зручністю використання, а й вражає потужністю ресурсів і швидкістю роботи. Операційна система влаштована таким чином, щоб створити користувачу максимальний комфорт. Це ідеальний ноутбук, але якщо його дуже давно не чистили, то в його роботі можуть виникати збої. В цьому випадку не завадить заміна термопасти на MacBook.

1596892399 zamena-termopasti-imacЩоб зрозуміти, навіщо потрібна заміна термопасти на MacBook, і чому ця своєчасна заміна так потрібна, необхідно розуміти, як працює яблучний ноутбук. Під час роботи його процесор досить сильно нагрівається, і щоб запобігти його виходу з ладу, радіатор відводить тепло. Термопаста сприяє оптимальноому і ефективному термвідводу. Але в процесі експлуатації частинки пилу і бруду забруднюють кулер і заважають його роботі, а термопаста пересихає і перестає якісно виконувати свої функції. У цьому випадку робота MacBook може порушуватися, він починає пригальмовувати без видимих причин, може мимоволі перевантажуватися або вимикатися. А якщо проігнорувати ці малоприємні симптоми, можуть бути і зовсім неприємні наслідки у вигляді виходу з ладу одного з компонентів ноутбука внаслідок перегріву.

З якою періодичністю необхідна заміна термопасти в MacBook? Все залежить від умов експлуатації. Як правило, після покупки заводська термопаста прекрасно витримує як мінімум рік. При експлуатації в чистій квартирі або офісі, як правило, MacBook варто відносити на обслуговування раз в півроку-рік. Але якщо ноутбук використовують в специфічних умовах (наприклад, під час ремонту об'єктів, де багато будівельного пилу), то необхідна більш часта чистка. Якщо ви сумніваєтеся, чи потрібна заміна термопасти в MacBook, швидше за все, вам пора заглянути в авторизований сервісний центр для виконання цієї процедури.

Часто задають питання, чи можна самостійно почистити MacBook і поміняти в ньому термопасту. Відповідь - можна, якщо ви є сертифікованим фахівцем з ремонту техніки Apple (але в цьому випадку питання навряд чи виникло б, чи не так?) Розбирання яблучного ноутбука вимагає не тільки спеціальних навичок, а й спеціальних інструментів. Тим часом, в авторизованому сервісному центрі цю процедуру за бажанням клієнта можна виконати в вкрай стислі терміни (близько 1 години) і бути впевненим, що макбук надійно захищений від перегріву. Пам'ятайте, швидка і нескладна процедура заміни термопасти в MacBook запобіжить безлічі негативних наслідків і продовжить термін користування ноутбуком. Чекаємо на Вас!

Заміна термопасти на Macbook

Заміна термопасти на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber