ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Заміна екрану на Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни екрану на Macbook
 • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни екрану на Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна екрану на Macbook

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook Pro 13"

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook Pro 15"

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook Pro 14"

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook Pro 16"

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook Air 2011-2017

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook Air 2018/2019/2020-M1

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook 12"

Телефонуйте від 1 дня

Заміна екрану на Macbook

razbitiy display macbookПерше, на що ми звертаємо увагу, коли дивимося на Macbook, це, звичайно ж, його екран. Саме з того, що на ньому відбувається, ми судимо про можливості яблучного ноутбука, маємо можливість оцінити глибину і контрастність кольорів, чіткість зображення, загальну бездоганність картинки. Поява дефектів на екрані відразу кидається в очі, робить користування пристроєм незручним, неприємним або просто неможливим. В цьому випадку дуже можливо, що проблему вирішить тільки заміна екрану на Macbook.

Прояви ситуацій, коли потрібна заміна екрану на Macbook, зазвичай виглядають досить яскраво і очевидно. Екран може мати видимі тріщини, а то і зовсім бути розбитим, на ньому можуть з'являтися райдужні і темні плями й розводи. Зображення може то з'являтися, то знову зникати, спонтанно або при ворушінні дисплейної кришки, а також зовсім бути відсутнім. У деяких випадках проблема може бути не в дисплеї, а в відеокарті, точно це встановлять тільки в офіційному сервісному центрі.

Чому може знадобитися заміна екрану на Macbook? Переважна більшість випадків пов'язана з випадковими ушкодженнями (в результаті падіння макбука, здавлювання його, удару по екрану, попадання предмета під кришку, коли її різко зачиняють). Також завдати шкоди екрану може ненавмисний або навмисний контакт з рідиною (наприклад, коли дисплей намагаються почистити, використовуючи агресивні реагенти). Нерідко екран стає жертвою недбалості (при спробі перенести відкритий ноутбук за кришку на дисплеї можуть залишитися темні відбитки пальців там, де вони натискали на матрицю). Якщо екран не працює без видимих причин, і гарантійний термін ще не минув, можна здати пристрій на гарантійну діагностику. У разі заводського браку в авторизованому сервісному центрі заміна екрану буде безкоштовною.

Отже, якщо вже зрозуміло, що заміни екрану на Macbook не уникнути, варто звернутися в сервісний центр. Яка саме процедура буде виконуватися, залежить від конкретної моделі пристрою. Наприклад, в старих моделях до 2011 року може проводитися заміна тільки матриці, а в більшості сучасних вам запропонують заміну дисплейного модуля в зборі. По суті вам нададуть повністю нову верхню кришку разом з екраном, оскільки це обумовлено конструктивними особливостями даного ноутбука. Приходьте до нас, щоб дізнатися всі нюанси!

Заміна екрану на Macbook

Заміна екрану на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber