ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Ремонт Mac Pro в Києві та Львові

ремонт macproОстаннім моделям Mac Pro якнайкраще підходять прикметники із префіксом «най». Найпотужніший, найшвидший, найнезвичайніший за дизайном у лінійці комп'ютерів Apple – звісно ж, усе це саме про них! Здається, ніби не існує завдань, які їм не під силу: і швидкісний монтаж потокового відео, і складне зведення аудіодоріжок у професійному редакторі монтажу звуку, і робота з «найважчими» графічними пакетами. Навіть суто зовні Mac Pro вирізняються своїм незвичним футуристичним дизайном, який суперечить звичним уявленням про те, як має виглядати комп'ютер. Ремонт Mac Pro – завдання для професіоналів найвищого рівня, котрі розуміють, як поводитися з настільки високотехнологічним та складним пристроєм. В авторизованому сервісному центрі «А-Сервіс» ми обслуговуємо як найсучасніші Mac Pro, так і пристрої попереднього покоління. Сертифіковані інженери Apple оперативно встановлять, у чому полягає несправність, і усунуть її, у разі необхідності замінять її на нову, оригінальну. На нашому складі в Києві є великий набір запчастин Apple, це дозволяє повернути комп'ютеру працездатність у стислі терміни.

Діагностика, профілактика та чищення

demo1Хоч Mac Pro за бажання можна використовувати просто як домашній комп'ютер для серфінгу в інтернеті та перегляду фільмів, це приблизно настільки ж раціонально, як купувати призового скакуна для катання дітей у парку. Mac Pro задуманий як пристрій для вирішення масштабних професійних завдань, які можуть займати і 24 години на добу. Не дивно, що навіть його революційна конструкція системи охолодження з потужним вентилятором у цьому випадку зазнає серйозного навантаження. Комп'ютер перегрівається, починає голосніше працювати або вимикається. Висока температура може вивести з ладу дорогі комплектуючі (наприклад, один з графічних процесорів). Якщо Ви використовуєте Ваш Mac Pro як професійну станцію, в інтенсивному режимі, ми рекомендуємо раз на пів року здійснювати профілактику Вашого комп'ютера в сервісному центрі. Чищення Mac Pro – нелегке завдання: в його невеликому ергономічному корпусі дуже мало вільного простору, тож ретельна розбирання вимагає кваліфікації. Цим і зумовлена висока ціна. У разі необхідності ремонту або заміни деталей профілактика комп'ютера є безкоштовною!

Вартість діагностики Mac Pro – Дзвоніть.

На екрані з'являються артефакти?

Якщо під час роботи на екрані Вашого комп'ютера з'являються плаваючі дефекти зображення (квадратики, смуги, випадання частин картинки, заливка одним кольором), то, швидше за все, у нього виникли проблеми з відеокартою. Якщо таке сталося, не сподівайтеся, що все мине саме собою – відеокарту доведеться замінити. На складі є комплектуючі, які ми можемо встановити у Ваш комп'ютер максимально оперативно.

Ваш Mac Pro не вмикається?

Для початку необхідно з'ясувати, з якої причини це сталося. Це можливо лише після діагностики – «винуватцем» несправності комп'ютера може бути блок живлення, мережевий кабель або навіть системна плата. У будь-якому випадку ситуацію можна виправити, досвідчені фахівці відремонтують або замінять деталь, яка вийшла з ладу.

Ви хочете зробити Ваш Mac Pro ще потужнішим?

Технічний прогрес не стоїть на місці, і модель комп'ютера, яка свого часу вважалася топовою, за кілька років уже може викликати серйозні питання з точки зору продуктивності. Якщо Ви хочете проапгрейдити Ваш Mac Pro, у сервісному центрі Apple допоможуть Вам поліпшити конфігурацію Вашого комп'ютера. Ми можемо встановити додаткову оперативну карту, замінити відеокарту, встановити твердотільний SSD-накопичувач або додатковий жорсткий диск HDD. Використовуємо лише оригінальні комплектуючі Mac.

Пам'ятайте!

Ремонт Mac Pro в Києві та Львові кваліфіковано можуть здійснювати тільки в сервісному центрі Apple. З усіма питаннями, які виникають у Вас з приводу «здоров'я» Вашого Mac Pro, Ви можете звертатися до компанії «А-Сервіс». Досвідчені фахівці проведуть повну діагностику і усунуть несправність. І найближчим часом Ви знову зможете використовувати всі ресурси Вашого комп'ютера на повну потужність. Обслуговуємо як пристрої, що перебувають на гарантії, так і ті, у яких термін гарантії скінчився (на платній основі). Ми дбаємо про своїх клієнтів і зацікавлені, щоб результати нашої роботи були бездоганними.

Ремонт Mac Pro

Ремонт Mac ProРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Часті питання про ремонт Appleua

❓ Чому саме Ваш сервісний центр?

По-перше, ми авторизований сервіс від Apple з офіційними сертифікатами. По-друге, ми працюємо з 1997 року. За цей час ми здійснили велику кількість успішних ремонтів техніки Apple. Тому ми сміливо можемо стверджувати, що виправимо будь-яку проблему в Вашому обладнанні!

❓ Які терміни і вартість ремонту?

В залежності від складності несправності терміни можуть коливатись від 30 хвилин до кількох днів. Точні терміни повідомить оператор сервісу. Якщо вашої несправності немає в списку, залиште заявку на сайті для прорахунку точної вартості.

✅ Які гарантії надаєте?

Термін гарантії на платний ремонт - 1 рік: 3 місяці від компанії Apple плюс 9 місяців від компанії А-сервіс.
Для відправки техніки з регіонів скористайтесь службою доставки
novaposhta
icomapм. Київ, вул. Велика Васильківська 72 0 поверх СЦ "А-сервiс"
icomanОтримувач А-сервiс ЕДРПОУ 2977210255, ФОП Форманчук Дмитро Володимирович   
icophone«Доставка особисто в руки» +38 (097) 487 19 16
Прохання звернути увагу

При відправці товару обов'язково вкладати супровідні документи (гарантійний талон, чек, опис несправності і контакти власника).

Техніка повинна бути запакована, щоб уникнути пошкоджень в момент транспорування.

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Бульвар Дружби народів» (зелена гілка), вийти на сторону, протилежну Будинку меблів.
icoman
Пройдіть вгору в сторону Печерського моста близько 200 метрів, до початку вулиці Бойчука (Кіквідзе).
icoman
Перейдіть на протилежний бік через наземний пішохідний перехід і через маленький парк вниз по сходах ви потрапите на   «Ринок в ямі», наш сервіс ви побачите по правій стороні від спуску.
icocar
Як дістатися автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
ЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Олімпійський»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Олімпійська».
icoman
По підземному переходу дійти до входу в торговий центр «Олімпійський». Сервісний центр знаходиться в першому приміщенні з лівого боку.
icoman
Якщо Ви хочете потрапити в сервісний центр з вулиці Велика Васильківська, зайдіть в торговий центр «Олімпійський» на 1 поверх і зійдіть по ескалатору на нульовий. Прямуйте прямо до кінця коридору.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Доїхати по вулиці Великій Васильківській до перетину з вулицею Фізкультурною.
icoman
У торговому центрі «Олімпійський» є підземний паркінг.
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС ЦЕНТР»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icmetro
Доїхати до станції метро «Площа Льва Толстого» (синя гілка)
icoman
Вийти на сторону кінотеатру «Київ», пройти в бік кінотеатру 50 метрів, зайти в арку поруч з кафе Wog.
icoman
По правій стороні арки знаходиться сервісний центр.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Припаркуватися в районі вул. Шота Руставелі навпроти кінотеатру «Кінопанорама» або в зручному місці недалеко від перетину вулиць Рогнідинська-Велика Васильківська.
icoman
Дійти пішки 150-200 метрів до арки на Великій Васильківській (як зазначено вище)
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Лук'янівка»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Лук'янівська» (зелена гілка).
icoman
Повернути праворуч, спуститися по сходах ТЦ «Квадрат», повернути праворуч.
icoman
Сервісний центр знаходиться в першому житловому будинку навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Повернути з вул. Мельникова в об'їзд Лук'янівської площі, виїхати на вул. Білоруську
icoman
Зупинитися навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
ТП «A-Service» Оболонь
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро Оболонь, вийти на сторону магазину «Велика кишеня»
icoman
Сісти на автобус 73 або маршрутки 100, 102, вийти на п'ятій зупинці («Дитяча академія мистецтв»), пройти наліво близько 20 метрів до наземного переходу і перетнути проспект Героїв Сталінграду.
icoman
Пройти 50 метрів по дорозі, що веде до гольф-центру (є вказівник)
icoman
Сервісний центр знаходиться на першому поверсі багатоквартирного будинку, наступний офіс за відділенням «Приватбанку» (корпус 4)
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Слідувати по проспекту Героїв Сталінграду (у напрямку до метро «Мінська») до світлофора, розташованого на повороті до гольф-центру
icocar
Повернути праворуч і проїхати 50 метрів.
парк
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
icoviber