ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Діагностика MacBook

Усі наші інженери проходять сертифікацію Apple
 • В А-сервісі діагностика MacBook проводиться за допомогою спеціальних діагностичних тестів Apple. Ці тести дозволяють провести MRI (Macintosh Resource Inspector) та розширений тест всіх компонентів EFI, а також проводиться діагностика показань датчиків, системи охолодження (CSD), графічної системи, SSD накопичувачів (SD), аудіо-підсистеми, пристроїв введення (Trackpad та Keyboard) , стану акумуляторної батареї
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість діагностики Macbook у Києві

Гарантия на запчасть - 1 год.

Найменування робітВартістьТермін

Вартість діагностики Macbook у Києві

600 грн. від 3 годин

Ви є щасливим власником MacBook і дуже хотіли б, аби ваш гаджет пропрацював якнайдовше і якнайкраще? Тоді, навіть якщо у вас все працює ідеально, періодична діагностика MacBook вам точно не завадить! Адже у цьому випадку ви будете застраховані від маленьких і великих неприємних несподіванок, які можуть відбутися в процесі використання.

Отже, в яких ситуаціях вам варто подумати про те, що потрібна діагностика MacBook?  Їх кілька, і вони дуже важливі, оскільки ігнорування цієї процедури може призвести до негативних наслідків. Отже, про що йдеться?

diagnostika-1
 1. Ваш MacBook придбано офіційно, у вас немає претензій до його роботи, але ви розумієте, що краще б переконатися, що все гаразд. Це дуже правильне рішення, тому що Макбук - досить дороге придбання, і дуже не хотілося б, щоб він вийшов з ладу через те, що легко було б запобігти. Можливо, ми в "А-Сервіс" після того, як буде виконана діагностика MacBook, зможемо запропонувати вам таку процедуру, як профілактика ноутбука, щоб уникнути перегріву запчастин.
 2. У вас виникли певні сумніви, чи все нормально в роботі вашого пристрою. Ми зможемо переконатися в цьому, адже ми є авторизованим сервісним центром Apple і маємо унікальний доступ до 58 програмних тестів, що стосуються всіх сторін роботи ноутбука. Слід згадати, що використання цих тестів можливе лише в авторизованому сервісному центрі, адже проводити їх мають право лише інженери, які мають сертифікати Apple.
 3. Ви знаєте, що є проблема є і хотіли б її вирішити. Ми проведемо діагностику якнайшвидше, програмні тести займуть від 1 до 4 годин, після чого зможемо запропонувати вам варіант ремонту.
 4. Ви взагалі мало знаєте про пристрій, тому що це поки що не ваш ноутбук. Ви замислювалися про те, щоб його придбати, але хотіли б переконатися в тому, що все гаразд. В цьому випадку діагностика MacBook в "А-Сервіс" може бути вам просто необхідна! Адже ми можемо запропонувати повний список тестів для передпродажної підготовки в кількості 58 штук. Після їх проходження ви можете бути впевнені, що ноутбук не заблокований і не вкрадений, що його не заливали і не змінювали деталі на неоригінальні, що в ньому нормально працюють всі запчастини і нарешті, що в нього не вимагає заміни батарея. З усіма цими питаннями ми допоможемо вам визначитись, якщо ви звернетеся до нас, на вул. Михайла Бойчука 1 (Кіквідзе 1/2) (093) 170 45 00.

З яких би причин ви не хотіли, аби була виконана діагностика MacBook, - будьте впевнені, ми зробимо це професійно і якісно. Вартість процедури всього 500 грн, та після її проведення ви отримаєте повну інформацію про ваш гаджет. Завдяки сертифікатам Apple, ви можете бути впевнені, що наші фахівці впораються з вашою проблемою. Чекаємо на вас в "А-Сервіс" - звертайтесь до нас!

 

Діагностика MacBook

Діагностика MacBook

Діагностика MacBookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber