ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна клавіатури на Macbook у Києві

Вартість заміни клавіатури на Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги – несправна запчастина, що підлягає заміні, має бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни клавіатури на Macbook

Гарантія на запчасть - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна клавіатури на Macbook

Телефонуйте від 4 годин

Заміна клавіатури на Macbook Pro

Телефонуйте від 4 годин

Заміна клавіатури на Macbook Air

Телефонуйте від 4 годин

Чи є у користуванні комп'ютером речі важливіші, ніж комфорт користувача? Безумовно, і зараз можна було б перерахувати безліч технічних моментів, якби не дуже простий критерій: якщо з ноутбуком незручно працювати, то всі його переваги можуть бути просто не помічені і втрачені, тому що користувач не зможе його використовувати в повну силу. Саме тому якісна клавіатура Macbook з її легким зручним ходом і відсутністю випадкових спрацьовувань так важлива для комфортної роботи. І якщо з нею щось трапляється, то питання «Заміни клавіатури на Macbook» стає більш ніж актуальним.

zamena-klaviatury-macbooair-1
zamena-klaviatury-macbook-pro-1

Як можуть проявлятися проблеми з клавіатурою?

Дуже по-різному, але їх об'єднує одна риса: вони викликають дискомфорт. Наприклад, ми можемо зіткнутися з тим, що клавіші не реагують на натискання зовсім або ж реагують тільки на сильний удар по клавіатурі.

Або навпаки, при випадковому торканні клавіша спрацьовує або видає відразу кілька натискань, в результаті чого з'являється кілька однакових символів (буква «подвоюється»). Хід клавіш може бути занадто тугим і незручним для швидкого набору.

І, нарешті, клавіатура може не працювати взагалі, тобто не реагувати на жодні натискання.

З яких причин може знадобитися така процедура, як заміна клавіатури на Macbook?

 

Іноді вона виходить з ладу просто тому, що сильно зношена, це в першу чергу стосується ноутбуків поважного віку. Але набагато частіше причина - в недбалому поводженні. На клавіатуру може впасти щось важке, між нею і екраном - виявитися щось затиснутим при закритті (до речі, в цьому випадку найчастіше пошкоджується також і дисплей). Одна з найбільш топових причин - це звичайно ж потрапляння на клавіатуру вологи з перекинутої чашки або склянки. Це досить серйозна ситуація, яка вимагає негайного візиту в сервісний центр, інакше заміна клавіатури на Macbook може стати найменшою проблемою з існуючих. І, нарешті, якщо мова йде про так звану клавіатуру-метелик, то деякі проблеми, які з нею виникають, можуть бути обслужені по гарантії. Якщо ваш Macbook укомплектований саме такою клавіатурою, і у вас виникли проблеми з залипанням клавіш на рівному місці, без фізичного впливу і попадання рідини, варто переконатися, чи не підпадає клавіатура в конкретній моделі під програму заміни, оскільки є бракованою, це можна зробити на сайті Apple.

Звернення до авторизованого сервісного центру обов'язкове, якщо вам потрібна заміна клавіатури на Macbook. Там ви зможете отримати обслуговування і в тому випадку, якщо звертаєтеся за програмою заміни, і якщо проблема виникла в результаті дій користувача. У деяких випадках заміна буде виконана разом з топкейсом і батареєю. Звертайтесь в «А-Сервіс» - у нас оригінальні запчастини та тривала гарантія на їх заміну!

 

keyboard-macbook-4
Замена клавиатуры на Macbook ua

Замена клавиатуры на Macbook uaРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber