ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10
Отримати консультацію

Ремонт iPhone у Києві та Львові

Якщо у Вас з'явився iPhone, це означає, що Ви відкриєте абсолютно новий світ із безліччю приголомшливих можливостей, які надає Apple.

Про те, чи справді iPhone є найкращим смартфоном, можна сперечатися, але немає жодних сумнівів: це пристрій унікальний і ті, хто став його прихильником, навряд чи змінять у майбутньому свої вподобання.

Вражаючий потенціал мультимедійних можливостей, ідеально працююча телефонія і, звісно ж, операційна система iOS із її зручністю та надійністю – ці переваги iPhone очевидні для всіх, хто ним користується. Додамо до цього елегантний і впізнаваний дизайн, відмінну камеру і дивовижно високу якість зображення – і стане зрозуміло, чому iPhone користується такою популярністю.

Даний смартфон є справді дуже надійним, що перевірено багатьма користувачами. Розробники зробили все можливе, щоб пристрій довго прослужив своєму власникові. Позитивні відгуки про нього – найкраще підтвердження високої якості. Однак жоден iPhone не застрахований від поломок.

Серед найчастіших з них:

 • розбитий дисплей iPhone;
 • пошкодження корпусу;
 • несправність мікрофона/динаміка;
 • проблеми з роз'ємами після тривалого використання;
 • потрапляння рідини у пристрій.

Звичайно, через усі ці проблеми або хоча б одну з них користуватися телефоном стає некомфортно, а іноді неможливо. Але навіть така ситуація – ще не привід викидати пристрій. Виправити ситуацію і поремонтувати iPhone допоможе надійний сервісний центр.

Якщо з якої-небудь причини знадобився ремонт iPhone у Києві, важливо, аби Вашим пристроєм зайнялися саме ті, хто це вміє і має на це право, дане компанією Apple. Якщо Ви звернетеся до авторизованого сервісного центру «А-Сервіс», ми зможемо запропонувати Вам послуги, якість котрих підтверджено власне «яблучною» компанією.

Звернувшись до справжніх професіоналів, можна не тільки усунути неполадки, а й продовжити роботу гаджета. Щоб обрати найкращий сервісний центр, необхідно звертати увагу на досвід роботи фахівців, а також відгуки клієнтів, яким раніше доводилося туди звертатися.

Дедалі частіше клієнти обирають саме «А-Сервіс». На це є свої причини. Наш сервісний центр має великий досвід роботи з різними пристроями Apple, у тому числі з усіма моделями iPhone. За весь час своєї діяльності ми встигли зарекомендувати себе впевненими лідерами, яким справді можна довіряти.

На відміну від інших сервісних центрів, саме наш – офіційний сервісний центр від Apple. На підтвердження цього у нас є всі необхідні документи. Серед переваг нашого сервісного центру:

 

 1. Використання оригінальних запчастин. Тільки в нашому сервісному центрі в ремонті техніки майстри використовують виключно надійні оригінальні запчастини. А це у свою чергу гарантує тривалу роботу пристрою.

 2. Використання виключно професійного обладнання для ремонту техніки. Лише у нас використовується перевірене часом обладнання, що є запорукою якісного ремонту і тривалої роботи iPhone.

 3. Офіційна гарантія. Наш сервісний центр надає гарантію на всі виконані ремонтні роботи.

 4. Виконання навіть найскладніших ремонтних робіт. До сервісного центру можна звернутися із будь-якою проблемою, пов'язаною з несправністю Вашого пристрою. Ми готові оперативно, а головне – на професійному рівні усунути будь-яку проблему.

У нашому сервісному центрі регулярно оновлюється обладнання, а також ми підвищуємо кваліфікацію і маємо доступ до інформації про особливості ремонту нових моделей, деталі яких іноді можуть змінюватися і бути недоступними для ремонту в інших сервісних центрах, де часом ремонтують всю техніку без розбору.

Наш сервісний центр запевняє кожного: немає такої поломки в iPhone, яку ми не змогли б усунути. Будь-який ремонт iPhone у Києві та Львові наші професійні майстри виконають на високому рівні і тим самим забезпечать тривалу роботу вашого пристрою.

 

 

 

 

Ремонт Apple iPhone в Киеве - А-Сервис

З яких причин ремонт iPhone варто доручити саме нашому сервісному центру?

 • Вміння наших фахівців підтверджені сертифікатами, виданими Apple.
 • У нашому розпорядженні – найкраще діагностичне обладнання, яке допомагає правильно виявити проблему.
 • Ми надаємо послуги як за гарантією, так і постгарантійні.
 • Лише у нас Ви можете скористатися програмою Exchange, яка надає послугу обміну Вашого пристрою на точно такий самий, але абсолютно новий і справний.
 • Вам доступна також програма Trade-in, скориставшись якою, можна обміняти свій iPhone з доплатою на новішу модель, про яку давно мріяли.
 • Ми обов'язково знайдемо варіант розв’язання проблеми з Вашим пристроєм, яким Ви будете задоволені.

Гарантійне обслуговування

Найчастіша причина поломки iPhone – це недбале поводження або некоректні дії користувача. Але в деяких випадках поломка стається через заводський брак, хоча це трапляється й рідко. Якщо діагностика підтвердить це припущення, то телефон буде відремонтовано за гарантією.

Щоб отримати обслуговування за гарантією, Вам необхідно буде надати чек, який підтверджує покупку, гарантійний талон і, звичайно ж, сам iPhone. Слід розуміти, що механічні пошкодження, потрапляння рідини або ж ситуація, коли iPhone підзарядили від неоригінального мережевого адаптера і він після цього вийшов з ладу, – це точно негарантійні випадки. Також Ви втратите право на гарантійний ремонт, якщо спробували розібрати Ваш пристрій самостійно або ж його вже розбирали у неавторизованому сервісному центрі.

Певна річ, у нашому сервісному центрі неодмінно знайдуть можливість Вам допомогти і в такому випадку, але ремонт iPhone буде платним. Після того, як пристрій потрапляє до сервісного центру, виконується діагностика, яка показує, що ж саме вийшло з ладу. Нерідко буває, що початкові припущення користувача про причини поломки виявляються неправильними.

Можливо, на Вас чекають чудові новини: причина неполадок – не апаратна, а програмна, а отже, проблему, швидше за все, вирішить перепрошивка.

Поширені причини звернення до сервісного центру Apple

 • iPhone не вмикається

  Таке може статися з цілої низки не пов'язаних між собою причин – від повної розрядки і ситуації, коли потрібно перепрошити iPhone до потрапляння рідини або виходу з ладу батареї. Також причина може полягати в зарядному приладі, яке не працює або працює некоректно.
 • Не функціонує динамік

  У деяких випадках проблему вирішить перезавантаження, також не завадить перевірити, чи не виставлено «тихий» режим. Причина може бути і в поломці динаміка.
 • Не працює мікрофон

  Можливо, пошкоджена його мембрана або ж перестав працювати контролер придушення шумів.
 • Не заряджається

  Не виключено, що проблема пов'язана з контролером живлення, а також може бути пошкоджений роз'єм зарядного пристрою. Крім того, проблеми можуть бути пов'язані з мережевим адаптером.
 • Дисплей не працює

  Відсутність зображення може бути пов'язана з пошкодженням дисплея або ж із виниклими проблемами з мікросхемою підсвічування. Таке може статися після потрапляння води або використання в неправильному температурному режимі.
 • Дисплей пошкоджений

  Ця проблема, як правило, пов'язана з недбалим ставленням користувача. Якщо пристрій падає, на ньому можуть з'явитися тріщини або відколи. У багатьох випадках такій неприємній ситуації може запобігти використання бампера або ж захисного чохла. Пам'ятайте, користуватися iPhone із пошкодженим екраном небажано: це дуже шкідливо для очей і може призвести до додаткових пошкоджень.
 • Пошкодження корпусу

  Вони найчастіше виникають унаслідок падіння або удару. Якщо задня панель тріснула, її необхідно буде замінити.
 • Не працює кнопка Power

  Це може бути пов'язано з тим, що пошкоджено шлейф кнопки або ж виникли проблеми з материнською платою. Це може статися через фізичні ушкодження або ж потрапляння води.
 • iPhone не бачить сім-карту

  Не виключено, що проблема у несправності самої сім-карти. Також причиною може бути поломка sim-рідера, іноді питання може вирішити перепрошивка.
 • Потрапляння рідини

  Це дуже небезпечна ситуація для iPhone, оскільки рідина може викликати корозію. Тому якщо таке сталося з Вашим пристроєм, його необхідно негайно ж вимкнути і терміново доставити в сервісний центр.
 • Розв’язання програмних проблем

  У деяких випадках причина некоректної роботи смартфона – не в його апаратній складовій, а в неправильних налаштуваннях програмного забезпечення. У цьому випадку знадобиться перепрошивка пристрою. Також ми допоможемо Вам, якщо Ви тільки недавно стали користувачем iPhone і потребуєте консультації щодо його використання. Ми навчимо Вас користуватися всіма необхідними сервісами Apple.
 • Купівля аксесуарів

  Ви б хотіли замінити блок живлення, що вийшов з ладу, навушники чи, можливо, кабель USB? Або ж Ви бажаєте придбати новий стильний чохол, бампер або ж наклеїти на екран захисну плівку? В «А-Сервісі» Ви можете придбати сучасні, красиві та ефективні аксесуари, які захистять корпус і дисплей Вашого пристрою.

Поширені причини звернення в сервісний центр Apple

Ремонт iPhone

Ремонт iPhoneРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Для відправки техніки з регіонів скористайтесь службою доставки
novaposhta
icomapм. Київ, вул. Михайла Бойчука 1/2 СЦ "А-сервiс"
icomanОтримувач А-сервiс ЕДРПОУ 2977210255, ФОП Форманчук Дмитро Володимирович   
icophone«Доставка особисто в руки» +38 (097) 487 19 16
Прохання звернути увагу

При відправці товару обов'язково вкладати супровідні документи (гарантійний талон, чек, опис несправності і контакти власника).

Техніка повинна бути запакована, щоб уникнути пошкоджень в момент транспорування.

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Бульвар Дружби народів» (зелена гілка), вийти на сторону, протилежну Будинку меблів.
icoman
Пройдіть вгору в сторону Печерського моста близько 200 метрів, до початку вулиці Бойчука (Кіквідзе).
icoman
Перейдіть на протилежний бік через наземний пішохідний перехід і через маленький парк вниз по сходах ви потрапите на   «Ринок в ямі», наш сервіс ви побачите по правій стороні від спуску.
icocar
Як дістатися автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
ЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Олімпійський»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Олімпійська».
icoman
По підземному переходу дійти до входу в торговий центр «Олімпійський». Сервісний центр знаходиться в першому приміщенні з лівого боку.
icoman
Якщо Ви хочете потрапити в сервісний центр з вулиці Велика Васильківська, зайдіть в торговий центр «Олімпійський» на 1 поверх і зійдіть по ескалатору на нульовий. Прямуйте прямо до кінця коридору.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Доїхати по вулиці Великій Васильківській до перетину з вулицею Фізкультурною.
icoman
У торговому центрі «Олімпійський» є підземний паркінг.
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС ЦЕНТР»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icmetro
Доїхати до станції метро «Площа Льва Толстого» (синя гілка)
icoman
Вийти на сторону кінотеатру «Київ», пройти в бік кінотеатру 50 метрів, зайти в арку поруч з кафе Wog.
icoman
По правій стороні арки знаходиться сервісний центр.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Припаркуватися в районі вул. Шота Руставелі навпроти кінотеатру «Кінопанорама» або в зручному місці недалеко від перетину вулиць Рогнідинська-Велика Васильківська.
icoman
Дійти пішки 150-200 метрів до арки на Великій Васильківській (як зазначено вище)
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Лук'янівка»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Лук'янівська» (зелена гілка).
icoman
Повернути праворуч, спуститися по сходах ТЦ «Квадрат», повернути праворуч.
icoman
Сервісний центр знаходиться в першому житловому будинку навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Повернути з вул. Мельникова в об'їзд Лук'янівської площі, виїхати на вул. Білоруську
icoman
Зупинитися навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
ТП «A-Service» Оболонь
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро Оболонь, вийти на сторону магазину «Велика кишеня»
icoman
Сісти на автобус 73 або маршрутки 100, 102, вийти на п'ятій зупинці («Дитяча академія мистецтв»), пройти наліво близько 20 метрів до наземного переходу і перетнути проспект Героїв Сталінграду.
icoman
Пройти 50 метрів по дорозі, що веде до гольф-центру (є вказівник)
icoman
Сервісний центр знаходиться на першому поверсі багатоквартирного будинку, наступний офіс за відділенням «Приватбанку» (корпус 4)
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Слідувати по проспекту Героїв Сталінграду (у напрямку до метро «Мінська») до світлофора, розташованого на повороті до гольф-центру
icocar
Повернути праворуч і проїхати 50 метрів.
парк
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
icoviber