ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Діагностика MacBook перед покупкою Києві та Львові

Діагностики MacBook перед покупкою
 • В А-сервісі діагностика MacBook проводиться за допомогою спеціальних діагностичних тестів Apple.
 • Ці тести дозволяють провести MRI (Macintosh Resource Inspector) та розширений тест усіх компонентів EFI.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни акумулятора/батареї Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Діагностика MacBook перед покупкою

800 грн. від 1 години

Придбання MacBook – це завжди подія! І не є таємницею, що далеко не завжди ми купуємо саме новий пристрій. У нас можуть бути різні міркування, чому ми хочемо зробити саме такий вибір, але немає жодних сумнівів, що нам не потрібен кіт у мішку або MacBook із неприємними сюрпризами. Аби їх уникнути, нам стане у нагоді така процедура як діагностика MacBook перед покупкою.

diagnostika-1
diagnostika-2

Чому важливо вчасно розібратися в тому, в якому саме стані пристрій?

Навіть якщо ви купуєте MacBook у надійного продавця, який точно не хоче вас обдурити (наприклад, у друга або родича), є певна ймовірність, що колишній власник сам не знає, що з пристроєм є якісь проблеми. Наприклад, він постійно використовує свій гаджет від мережі і навіть не підозрює, що з батареєю ситуація дуже сумна. А для нового власника важливо постійно брати яблучний ноутбук із собою, і він дуже скоро після покупки зрозуміє, що акумулятор потрібно міняти, а це й час, і солідна сума. Позбавити і продавця і покупця від незручних питань дозволить діагностика MacBook перед покупкою.

Як повинен відбуватися процес з передпродажної діагностики Apple?

Після того, як ви побачите пристрій, який загалом вас влаштовує, варто домовитися з його власником про те, що вам потрібна діагностика MacBook перед покупкою. Якщо йдеться про чесного та адекватного продавця, то жодних проблем це прохання не викличе, особливо враховуючи, що це досить дороге придбання і вся процедура займе від однієї до чотирьох годин залежно від ситуації.  Відмова від обов'язкової перевірки одразу має викликати підозри, адже це, як мінімум, означає, що продавець побоюється за результати.

А наш сервісний центр гарантує повну і всебічну перевірку пристрою. "А-Сервіс" є авторизованим сервісним центром Apple, а це означає, що ми маємо право використовувати спеціальні тести для повного аналізу ситуації з Вашим майбутнім Макбуком. 58 фірмових тестів Apple дозволять вам отримати вичерпну інформацію про те, який саме пристрій ви маєте намір придбати, які його сильні та слабкі місця, що потрібно зробити для того, щоб перетворити його на ідеально функціонуючий і які системи вже не підлягають ремонту. Крім того, ми маємо доступ до бази Apple, а отже, діагностика MacBook перед покупкою покаже, чи не знаходиться ноутбук у розшуку і чи не заблокований він.

diagnostika-3

 

Вартість передпродажної діагностики становить 500 грн. Що ви купуєте за цю суму?

Насправді, найважливіше – спокій. Після нашого огляду, який включає як програмні тести Apple, про які ми вже говорили, так і візуальний огляд та фізичні тести наших фахівців, які мають сертифікати яблучної компанії, ви зможете дізнатися всю найважливішу інформацію про ваше майбутнє придбання. Зокрема, ви можете дізнатися:

 1. Чи відповідає модель та конфігурація пристрою заявленим;
 2. Чи немає питань із легальністю придбання, чи не прив'язаний пристрій до Apple ID і чи не є в списку вкрадених;
 3. Який залишковий об'єм акумулятора, чи він вимагає заміни;
 4. Чи не піддавався ноутбук потраплянню рідини;
 5. Чи правильно працюють клавіатура, роз'єми, тачпад, екран, динаміки, чи діє механізм відкривання-закривання кришки.
 6. Чи є проблеми з перегріванням пристрою, чи він вимагає профілактики.

Наші фахівці в "А-Сервісі" будуть раді вам допомогти. Наша адреса м. Київ, вул. Михайла Бойчука 1 (Кіквідзе 1/2), 093) 170 45 00. Звертайтеся до нас - лише за кілька годин ви дізнаєтесь абсолютно все, що хотіли б знати про ваш майбутній MacBook. Ми робимо все для вас - діагностика MacBook перед покупкою для цього і призначена!

Діагностика macbook перед покупкою

Діагностика macbook перед покупкоюРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber