ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Оболонь
  icoonmap
  просп. Героїв Сталінграду 10а, к4 
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Заміна основної камери на iPhone у Києві

Вартість заміни основної камери iPhone
 • Постачальник запчастин компанія Apple, оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги – несправна запчастина, що підлягає заміні, має бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на рынку

Вартість заміни основної камери на iPhone 12

Гарантиі на запчасть - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна основної камери на iPhone 14 Pro Max/14 Pro

9800 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 14/14 Plus,mini

9800 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 13 Pro Max/13 Pro

7400 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 13/13 mini

6800 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 12 Pro Max/12 Pro

7400 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 12/12 mini

6800 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 11 Pro Max/11 Pro

4900 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 11

4900 грн. від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone Xs Max/Xs

зателефонуйте від 3 годин

Замена основной камеры на iPhone X/Xr

зателефонуйте від 3 годин

Заміна основної камери на iPhone 7/7P/8/8P/SE2020

зателефонуйте від 3 годин

Заміна камери iPhone

iPhone практично з моменту появи перших моделей став взірцем того, що мобільний телефон може знімати справді добре! Спочатку йшлося просто про якісні фотографії та гідне відео (особливо порівняно з конкурентами), а на сьогодні на камеру яблучного смартфона можна з легкістю зняти повноцінний фільм професійної якості. Але незалежно від того, яку саме камеру встановлено у вашому пристрої, в деяких випадках може знадобитися заміна камери iPhone, і, як наслідок – звернення до авторизованого сервісного центру.

Як виявляються проблеми?

Симптоми можуть бути досить різноманітними. Найпопулярніший - це повна неможливість зйомки, тому що програма камери просто не запускається (і видається відповідне повідомлення). Також очевидно, що знадобиться заміна камери iPhone або як мінімум діагностика проблеми, якщо зображення має низьку якість, каламутне та розпливчасте, і сильно відрізняється від того, що ви спостерігали раніше. Також нормою не є подряпини та інші дефекти на фото та відео. У деяких ситуаціях все гаразд, якщо ви знімаєте в хороших умовах, але за умов нічної зйомки, наприклад, до результатів, виникнуть великі питання.

Які причини проблем?

Найчастіша причина – це наслідки фізичних ушкоджень. Якщо пристрій впав або його сильно стиснули, може статися і так, що поряд з іншими пошкодженнями знадобиться заміна камери iPhone. Іноді користувач наносить пошкодження камері, дряпаючи її, у спробі зробити її поверхню ідеально чистою. У деяких моделей камера може постраждати від потрапляння рідини, і це ситуація, коли не варто затягувати звернення в сервісний центр, тому що це може виявитися далеко не єдиним пошкодженням. Особливо сумна ситуація, коли користувач навіть не знає, що проблема може бути пов'язана з рідиною, тому що його пристрій має пило- та вологозахист. Але не слід забувати, що цей параметр може критично падати внаслідок недбалого ставлення (падіння і як наслідок – втрата герметичності). Тому якщо після прогулянки під дощем або купання з айфоном камера почала робити знімки неналежної якості, це привід терміново звернутися до офіційного сервісного центру. Не факт, що знадобиться саме заміна камери iPhone, але найчастіше важких наслідків вдасться уникнути.

Гарантійний та післягарантійний ремонт

Якщо ваш недавно куплений пристрій не падав і взагалі нічого страшного з ним не відбувалося, але якість зйомки залишає бажати кращого, не завадить звернутися з приводу діагностики за гарантією. Якщо причина у заводському браку, ситуацію буде виправлено безкоштовно у авторизованому сервісному центрі. Важливо: програмний збій під гарантію не потрапляє, але це, як правило, швидка та проста ситуація, яка виправляється перепрошивкою.

Якщо вам здається, що може бути потрібна заміна камери iPhone, не роздумуйте – наші фахівці вже чекають на вас! Наші інженери мають сертифікати Apple і зможуть впоратися практично з усіма проблемами, що виникли. Чекаємо на Вас! Вартість

Заміна камери iPhone

Заміна камери iPhoneРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber