ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Ремонт iPhone 7 Київ та Львів

Потрібен терміновий ремонт iPhone 7 у Києві та Львові? Свої професійні послуги пропонує авторизований сервісний центр Apple. Вже 21 рік ми виконуємо ремонт пристроїв різної складності. У нашому сервісному центрі працюють лише досвідчені сертифіковані фахівці.

Оскільки у нас є доступ до оригінальних запчастин безпосередньо від самого виробника, ми можемо гарантувати високу якість виконання ремонту. Наш сервісний центр дає гарантію на ремонт один рік. Наразі у нас працюють три сервісних центри. Довірте ремонт iPhone 7 нам, і Ви залишитеся задоволеними!Отримати консультаціюОфіційний сервіс Apple
imagearticle

Вартість ремонту iPhone 7 в Києві та Львові

Гарантія на роботи - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін
Заміна акумулятора iPhone 7 Дзвоніть від 30 хвилин
Діагностика iPhone 7 Безкоштовно* до 1 дня
Заміна дисплею iPhone 7 Дзвоніть до 1 дня
Заміна динаміка iPhone 7 Дзвоніть до 1 години
Чистка акустичних каналів iPhone 7 Дзвоніть до 1 години
Заміна камери iPhone 7 Дзвоніть до 1 години
Відновлення герметичності iPhone 7 Дзвоніть до 1 години
Розбився дисплей, скло, потрапила волога? Дзвоніть від 1 години
Заміна iPhone 7 Дзвоніть від 7 днів

* При умові виконання ремонта в СЦ "А-Сервіс"

Діагностика iPhone від 1 години
Діагностика iPhone від 1 години
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Заміна акумулятора в iPhone
Заміна акумулятора в iPhone
Вода і iPhone, що робити?
Вода і iPhone, що робити?
iPhone не вмикається?
iPhone не вмикається?
Заміна камери в iPhone
Заміна камери в iPhone
Не працює мікрофон в iPhone?
Не працює мікрофон в iPhone?
Платна заміна iPhone
Платна заміна iPhone
Резервна копія (контакти, фото)
Резервна копія (контакти, фото)
Відновлення герметичності
Відновлення герметичності
Що таке iCloud?
Що таке iCloud?
Корисні поради
Корисні поради
Купуй безкоштовно OLX
Купуй безкоштовно OLX
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт
Ремонт iPhone 7 у Києві та Львові

iphone-7Нові флагмани Apple повною мірою виправдовують репутацію яблучної компанії. У них безліч чудових особливостей, які напевно зроблять ці пристрої улюбленими смартфонами багатьох вимогливих користувачів. Нові iPhone не тільки стали ще ефектнішими зовні, а й значно виросли в технічному аспекті – тепер їх потужність порівнянна з просунутим ноутбуком, а якість відтворення графіки вразить навіть тих, хто звик до чудового зображення. І, звичайно ж, поціновувачів фотомистецтва вразить оновлена камера. Наші фахівці в «А-Сервісі» вже готові до обслуговування Ваших нових пристроїв – у разі необхідності Ви можете виконати у нас ремонт iPhone 7 або ремонт iPhone 7 Plus у Києві.

Які ж відмінні риси нових смартфонів Apple?

Хоча формфактор пристроїв залишився колишнім, вони стали ще більш розкішними, отримавши додаткові кольори корпусу – чорний і чорний онікс. А антенні смужки, які не подобалися багатьом користувачам, тепер стали майже непомітними. Не менш важливим є те, що, ставши ще гарнішим, корпус набув ще й додаткової волого- та пилостійкості. Тепер iPhone не бояться ані потрапляння крапель води, ані впливу піску, згідно з офіційним стандартом IP67. А кнопка «Додому» нарешті стала повністю сенсорною, і це може запобігти безлічі поломок, до того ж вона вміє розпізнавати силу натискання. Значні поліпшення торкнулися й камер. iPhone 7 отримав камеру з оптичною стабілізацією і вдосконаленим спалахом, а iPhone 7 Plus – революційну здвоєну камеру з поліпшеною функцією наближення. Що важливо, як процесор використовується суперсучасна модель A10 Fusion (продуктивність у 1,5 раза вища, ніж у iPhone 6S). А дисплей отримав поліпшення колірної гами. Важливо й те, що батарея тепер працюватиме довше на одну-дві години. Ще однією новинкою стали стереодинаміки.

Ремонт iPhone 7, 7 Plus у Києві: чому саме ми?

– гарантія на виконання робіт – від трьох місяців до одного року;
– наші фахівці мають сертифікати компанії Apple, що підтверджують їхні професіоналізм і величезний досвід;
– використовуємо лише оригінальне обладнання;
– можна скористатися програмою заміни Exchange (обмін несправного пристрою на справний тієї ж самої моделі, кольору і параметрів).

Що таке програма Exchange?

Якщо Ваш iPhone вийшов з ладу, у Вас з'явилася унікальна можливість отримати на заміну йому такий самий, як і був у Вас, чудовий смартфон, але, зрозуміло, абсолютно новий. Приносьте пристрій і після діагностики зможете дізнатися, яку суму потрібно доплатити для участі в програмі. Незабаром Ви отримаєте безпосередньо від Apple новіший пристрій. Звісно, якщо Ви прийняли рішення передати телефон на Exchange, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб скопіювати з нього всі потрібні дані, а також відключити функцію Find My iPhone. Якщо ж Exchange з яких-небудь причин неможливий або небажаний для власника, ми зможемо запропонувати Вам варіанти розв’язання проблеми.

Гарантійне обслуговування

Якщо причина поломки iPhone 7 або 7 Plus – заводський брак (така ситуація малоймовірна, але все-таки може статися), то в цьому випадку Ви зможете скористатися можливістю безкоштовного ремонту за гарантією. Для цього знадобиться як сам пристрій, так і чек про купівлю, а також фірмовий гарантійний талон. Слід розуміти: якщо пристрій було механічно пошкоджено або він заряджався від неоригінального пристрою, такий випадок гарантійним не буде. Позбавляється права на гарантію і смартфон, який намагалися відремонтувати у неавторизованому сервісному центрі. В такому разі ми зможемо Вам запропонувати обслуговування на платній основі.

Діагностика Apple iPhone 7, 7 Plus

Якщо з Вашим яблучним пристроєм виникла проблема, то в сервісному центрі потрібно буде провести комплексну діагностику. Це необхідно, щоб причину виходу з ладу було визначено правильно. Після діагностики Вам повідомлять як терміни виконання ремонту, так і його вартість. Можливо, проблема – у програмному конфлікті, в цьому випадку ремонт iPhone буде набагато швидшим та простішим.

Діагностика iPhone – Дзвоніть.
Діагностика iPhone (у разі подальшого ремонту в «А-Сервісі») – безкоштовна!

Поширені проблеми

Прилад не вмикається

Таке може статися з цілої низки не пов'язаних між собою причин – від повної розрядки і ситуації, коли потрібно перепрошити iPhone до потрапляння рідини або виходу з ладу батареї. Також причина може полягати в зарядному приладі, яке не працює або працює некоректно.

Не функціонує динамік

У деяких випадках проблему вирішить перезавантаження, також не завадить перевірити, чи не виставлено «тихий» режим. Причина може бути і в поломці динаміка.

Не працює мікрофон

Можливо, пошкоджена його мембрана або ж перестав працювати контролер придушення шумів.

Не заряджається

Не виключено, що проблема пов'язана з контролером живлення, а також може бути пошкоджений роз'єм зарядного пристрою. Крім того, проблеми можуть бути пов'язані з мережевим адаптером.

Дисплей не працює

Відсутність зображення може бути пов'язана з пошкодженням дисплея або ж із виниклими проблемами з мікросхемою підсвічування. Таке може статися після потрапляння води або використання в неправильному температурному режимі.

Дисплей пошкоджений

Ця проблема, як правило, пов'язана з недбалим ставленням користувача. Якщо пристрій падає, на ньому можуть з'явитися тріщини або відколи. У багатьох випадках такій неприємній ситуації може запобігти використання бампера або ж захисного чохла. Пам'ятайте, користуватися iPhone із пошкодженим екраном небажано: це дуже шкідливо для очей і може призвести до додаткових пошкоджень.

Пошкодження корпусу

Вони найчастіше виникають унаслідок падіння або удару. Якщо задня панель тріснула, її необхідно буде замінити.

Не працює кнопка Power

Це може бути пов'язано з тим, що пошкоджено шлейф кнопки або ж виникли проблеми з материнською платою. Це може статися через фізичні ушкодження або ж потрапляння води.

Розв’язання програмних проблем

В певних випадках причина некоректної роботи – в неправильних програмних налаштуваннях і конфліктах, в цьому випадку смартфон бажано перепрошити.

Аксесуари для iPhone 7, iPhone 7 Plus

Сам пристрій цілком працездатний, але потрібна заміна USB-кабелю чи блока живлення? Все це можна придбати у нас, також можна купити бампер або чохол для захисту Вашого пристрою. А захисна плівка захистить екран від випадкових пошкоджень.

Вам необхідний ремонт iPhone 7 чи iPhone 7 Plus?

Ми обов'язково допоможемо в цій ситуації, якщо Ви звернетесь в наш офіційний сервісний центр Apple в Києві та Львові.

Ремонт iPhone 7 Київ та Львів

Ремонт iPhone 7 Київ та ЛьвівРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Для відправки техніки з регіонів скористайтесь службою доставки
novaposhta
icomapм. Київ, вул. Велика Васильківська 72 0 поверх СЦ "А-сервiс"
icomanОтримувач А-сервiс ЕДРПОУ 2977210255, ФОП Форманчук Дмитро Володимирович   
icophone«Доставка особисто в руки» +38 (097) 487 19 16
Прохання звернути увагу

При відправці товару обов'язково вкладати супровідні документи (гарантійний талон, чек, опис несправності і контакти власника).

Техніка повинна бути запакована, щоб уникнути пошкоджень в момент транспорування.

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Бульвар Дружби народів» (зелена гілка), вийти на сторону, протилежну Будинку меблів.
icoman
Пройдіть вгору в сторону Печерського моста близько 200 метрів, до початку вулиці Бойчука (Кіквідзе).
icoman
Перейдіть на протилежний бік через наземний пішохідний перехід і через маленький парк вниз по сходах ви потрапите на   «Ринок в ямі», наш сервіс ви побачите по правій стороні від спуску.
icocar
Як дістатися автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
ЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Олімпійський»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Олімпійська».
icoman
По підземному переходу дійти до входу в торговий центр «Олімпійський». Сервісний центр знаходиться в першому приміщенні з лівого боку.
icoman
Якщо Ви хочете потрапити в сервісний центр з вулиці Велика Васильківська, зайдіть в торговий центр «Олімпійський» на 1 поверх і зійдіть по ескалатору на нульовий. Прямуйте прямо до кінця коридору.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Доїхати по вулиці Великій Васильківській до перетину з вулицею Фізкультурною.
icoman
У торговому центрі «Олімпійський» є підземний паркінг.
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС ЦЕНТР»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icmetro
Доїхати до станції метро «Площа Льва Толстого» (синя гілка)
icoman
Вийти на сторону кінотеатру «Київ», пройти в бік кінотеатру 50 метрів, зайти в арку поруч з кафе Wog.
icoman
По правій стороні арки знаходиться сервісний центр.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Припаркуватися в районі вул. Шота Руставелі навпроти кінотеатру «Кінопанорама» або в зручному місці недалеко від перетину вулиць Рогнідинська-Велика Васильківська.
icoman
Дійти пішки 150-200 метрів до арки на Великій Васильківській (як зазначено вище)
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Лук'янівка»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Лук'янівська» (зелена гілка).
icoman
Повернути праворуч, спуститися по сходах ТЦ «Квадрат», повернути праворуч.
icoman
Сервісний центр знаходиться в першому житловому будинку навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Повернути з вул. Мельникова в об'їзд Лук'янівської площі, виїхати на вул. Білоруську
icoman
Зупинитися навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
ТП «A-Service» Оболонь
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро Оболонь, вийти на сторону магазину «Велика кишеня»
icoman
Сісти на автобус 73 або маршрутки 100, 102, вийти на п'ятій зупинці («Дитяча академія мистецтв»), пройти наліво близько 20 метрів до наземного переходу і перетнути проспект Героїв Сталінграду.
icoman
Пройти 50 метрів по дорозі, що веде до гольф-центру (є вказівник)
icoman
Сервісний центр знаходиться на першому поверсі багатоквартирного будинку, наступний офіс за відділенням «Приватбанку» (корпус 4)
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Слідувати по проспекту Героїв Сталінграду (у напрямку до метро «Мінська») до світлофора, розташованого на повороті до гольф-центру
icocar
Повернути праворуч і проїхати 50 метрів.
парк
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
icoviber