ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Ремонт iPhone 13 Pro

На цю модель iPhone чекали з минулого року, і ось вона з'явилася! Різноманітність кольорів корпусу і, звичайно ж, абсолютно неймовірна подвійна камера з надшироким кутом зору і двократним оптичним збільшенням! І все ж таки не виключено, що ваш новий чудовий пристрій може вийти з ладу, зажадавши ремонт iPhone 13 Pro. Цю процедуру можна буде зробити у нашому сервісному центрі "А-Сервіс". Коли ж ремонт iPhone потрібний?Отримати консультаціюОфіційний сервіс Apple
imagearticle

Вартість ремонта iPhone 13 Pro у Києві

Гарантія на работи - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін
Заміна акумулятора iPhone 13 Pro Ціни до 1 дня
Діагностика iPhone 13 Pro Безкоштовно* до 1 дня
Заміна дисплея iPhone 13 Pro Ціни до 1 дня 
Заміна динаміка iPhone 13 Pro Дзвоніть до 1 часа
Чищення акустичних каналів iPhone 13 Pro від 600 грн. до 1 часа
Заміна камери iPhone 13 Pro Дзвоніть  
Відновлення герметичності iPhone 13 Pro 200 грн. до 1 часа
Розбився дисплей, скло, потрапила волога? Дзвоніть від 1 дня
Заміна iPhone 13 Pro Дзвоніть від 1 дня

* За умови виконання ремонту у СЦ "А-Сервіс"

Діагностика iPhone від 1 години
Діагностика iPhone від 1 години
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Заміна акумулятора в iPhone
Заміна акумулятора в iPhone
Вода і iPhone, що робити?
Вода і iPhone, що робити?
iPhone не вмикається?
iPhone не вмикається?
Заміна камери в iPhone
Заміна камери в iPhone
Не працює мікрофон в iPhone?
Не працює мікрофон в iPhone?
Платна заміна iPhone
Платна заміна iPhone
Резервна копія (контакти, фото)
Резервна копія (контакти, фото)
Відновлення герметичності
Відновлення герметичності
Що таке iCloud?
Що таке iCloud?
Корисні поради
Корисні поради
Купуй безкоштовно OLX
Купуй безкоштовно OLX
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт

Ремонт iPhone 13 Pro

Серед безлічі сучасних мобільних пристроїв iPhone 13 Pro вирізняється поєднанням унікальної потужності та потенціалу і енергоефективності та тривалості роботи. Це дуже складний та технологічно просунутий смартфон, і тому дуже важливо, аби у випадку потреби ремонт iPhone 13 Pro виконували лише професіонали. Наш сервісний центр впорається з цим, адже наші фахівці володіють сертифікатами компанії Apple.

Ремонт гарантійний та негарантійний

Часто користувачів цікавить, у яких саме випадках вони можуть розраховувати на обслуговування за гарантією та відповідно безплатний ремонт iPhone 13 Pro. Все досить просто - якщо неполадки не пов'язані з фізичними ушкодженнями, пристрій придбано офіційно і термін гарантії ще не закінчився, є сенс виконати діагностику за гарантією. А ось фізичні поломки та програмні проблеми під цю категорію не підпадають. Зрозуміло, що отримати обслуговування за гарантією ви можете виключно в офіційному сервісному центрі (наприклад, "А-Сервіс").

Фізичні ушкодження

Зазвичай ремонт iPhone 13 Pro потрібний після ситуацій, де смартфон не пройшов випробування на міцність внаслідок неакуратного ставлення або неуважності власника. Хоча iPhone 13 Pro свідомо створений антивандальним, він може постраждати від деяких дій. Наприклад, внаслідок невдалого падіння з великої висоти може бути пошкоджено корпус і екран. Важливо виправити ситуацію якнайшвидше, навіть якщо вам здається, що тріщина зовсім невелика і ви готові з нею змиритися. Адже порушення герметичності має дуже багато негативних наслідків. Зокрема, хоча iPhone 13 Pro захищено за стандартом IP68 від потрапляння вологи та пилу, у випадку порушення герметичності всередину може потрапити вода, а це дуже небезпечно для системної плати.

 Також в процесі експлуатації може знадобитися заміна батареї (внаслідок природного зносу або неправильного використання), а також чищення роз'ємів, динаміків і мікрофонів. Що саме знадобиться – покаже діагностика.

Програмні проблеми

Хоча iPhone 13 Pro дуже надійна операційна система, іноді можуть виникнути питання до коректності її роботи. Як правило, ремонт iPhone 13 Pro в цьому випадку не потрібен, достатньо виконати перепрошивку. Це швидкий та простий процес, який ви можете довірити нам. Ми зробимо так, щоб ваш пристрій працював ідеально – ви можете нам довіряти!

Ремонт iPhone 13 Pro

Ремонт iPhone 13 ProРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber