ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Ремонт iPhone 14 у Києві

На цю модель iPhone чекали з минулого року, і ось вона з'явилася! Різноманітність кольорів корпусу і, звичайно ж, абсолютно неймовірна подвійна камера з надшироким кутом зору і двократним оптичним збільшенням! І все ж таки не виключено, що ваш новий чудовий пристрій може вийти з ладу, зажадавши ремонт iPhone 14. Цю процедуру можна буде зробити в нашому сервісному центрі «А-Сервіс». Коли ж ремонт iPhone потрібний?Отримати консультаціюОфіційний сервіс Apple
imagearticle

Вартість ремонта iPhone 14 у Києві

Гарантія на работи - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін
Заміна акумулятора iPhone 14 Ціни до 1 дня
Діагностика iPhone 14 Безкоштовно* до 1 дня
Заміна дисплея iPhone 14 Ціни до 1 дня
Заміна динаміка iPhone 14 Телефонуйте до 1 дня
Чищення акустичних каналів iPhone 14 від 600 грн. до 1 дня
Заміна камери iPhone 14 Телефонуйте до 1 дня
Відновлення герметичності iPhone 14 Телефонуйте до 1 дня
Розбився дисплей, скло, потрапила волога? Телефонуйте від 1 дня
Заміна iPhone 14 Телефонуйте від 1 дня

* За умови виконання ремонту у СЦ "А-Сервіс"

Діагностика iPhone від 1 години
Діагностика iPhone від 1 години
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Заміна акумулятора в iPhone
Заміна акумулятора в iPhone
Вода і iPhone, що робити?
Вода і iPhone, що робити?
iPhone не вмикається?
iPhone не вмикається?
Заміна камери в iPhone
Заміна камери в iPhone
Не працює мікрофон в iPhone?
Не працює мікрофон в iPhone?
Платна заміна iPhone
Платна заміна iPhone
Резервна копія (контакти, фото)
Резервна копія (контакти, фото)
Відновлення герметичності
Відновлення герметичності
Що таке iCloud?
Що таке iCloud?
Корисні поради
Корисні поради
Купуй безкоштовно OLX
Купуй безкоштовно OLX
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт

Ремонт iPhone 14

Новинка осені 2022 року, iPhone 14 – чудовий подарунок для тих, хто цінує унікальні можливості техніки Apple. У нього достатньо потужний чіп A15 Bionic, покращені програмні можливості камери, а також нові технології для забезпечення безпеки користувачів та підвищена тривалість роботи. Ремонт iPhone 14 може бути необхідним у випадку, якщо у вас виникають питання до його роботи. І з цього питання правильно буде звернутися саме до нашого сервісного центру — адже ми маємо авторизацію від самої компанії Apple.

Питання гарантії

Закономірно, що якщо робота смартфона відбувається з помилками або він перестав працювати взагалі, то варто звернутися до фахівців. Ми маємо право виконувати гарантійний ремонт. Тому чекаємо на діагностику, щоб підтвердити або спростувати гіпотезу про заводський брак. Якщо проблема справді в цьому, то ремонт iPhone 14 буде для вас безкоштовним. Але що робити, якщо ви підозрюєте чи знаєте, що неполадки виникли внаслідок необережності чи неправильної експлуатації? Нічого страшного — хоч ремонт буде платним, але він можливий, і ми з цим, звичайно ж, допоможемо.

Можливі неполадки

Хоча iPhone 14 зроблено саме таким, щоб успішно протистояти більшій частині зовнішніх впливів, і з ним може статися ситуація із різними ушкодженнями. Таке може статися, якщо пристрій впустили із значної висоти або зазнали аналогічного сильного впливу. Отже, знадобиться ремонт iPhone 14, щоб уникнути гірших наслідків. Про пошкодження камер може свідчити каламутне зображення або його відсутність, збої стабілізації.

Потрапляння води може вкрай негативно вплинути на функціонал смартфона, якщо захист за стандартом IP 68 з якихось причин відсутній. У цьому випадку може початися процес корозії системної плати, що призвде до найсумніших наслідків. Тому якщо ви «скупали» гаджет і після цього виявили якісь дива у його роботі (або він взагалі не включається), варто як мінімум віднести пристрій на діагностику. Адже якщо корпус або скло Ceramic Shield пошкоджено, то і захист від води і пилу IP 68 не спрацює. Своєчасне звернення допоможе уникнути виходу з ладу iPhone 14.

Від стану акумулятора залежить те, чи можете залишитися ви без зв'язку. Часто в тому, що смартфон функціонує набагато менше, ніж задумано, винне неправильне використання (наприклад, звичка повністю розряджати пристрій). Також місткість батареї знижується природним шляхом, але це досить далека перспектива.

Чи можуть у iPhone 14 виникнути проблеми з мікрофоном, динаміком, Wi-Fi тощо? Так, але спочатку треба переконатися, що причина неполадок в ушкодженні, а не в роботі операційної системи. До речі, якщо справді виник збій прошивки, то це найпростіший і найлегший випадок ремонту iPhone 14, який можна буде вирішити дуже швидко.

Якщо ви хочете виконати ремонт iPhone 14, обирайте нас, аби бути впевненим у його успішності та якості. Наші фахівці мають сертифікацію Apple, всі використані компоненти оригінальні. Приходьте, обов'язково допоможемо!

Ремонт iPhone 14 у Києві

Ремонт iPhone 14 у КиєвіРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber