ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Ремонт iPhone 13

На цю модель iPhone чекали з минулого року, і ось вона з'явилася! Різноманітність кольорів корпусу і, звичайно ж, абсолютно неймовірна подвійна камера з надшироким кутом зору і двократним оптичним збільшенням! І все ж таки не виключено, що ваш новий чудовий пристрій може вийти з ладу, зажадавши ремонт iPhone 13. Цю процедуру можна буде зробити в нашому сервісному центрі «А-Сервіс». Коли ж ремонт iPhone потрібний?Отримати консультаціюОфіційний сервіс Apple
imagearticle

Вартість ремонта iPhone 13 у Києві

Гарантія на работи - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін
Заміна акумулятора iPhone 13 Ціна  
Діагностика iPhone 13 Безкоштовно* до 1 дня
Заміна дисплея iPhone 13 Ціна  
Заміна динаміка iPhone 13 Телефонуйте до 1 часа
Чищення акустичних каналів iPhone 13 від 600 грн. до 1 часа
Заміна камери iPhone 13 Телефонуйте  
Відновлення герметичності iPhone 13 Телефонуйте до 1 часа
Розбився дисплей, скло, потрапила волога? Телефонуйте від 1 дня
Заміна iPhone 13 Телефонуйте від 1 дня

* За умови виконання ремонту у СЦ "А-Сервіс"

Діагностика iPhone від 1 години
Діагностика iPhone від 1 години
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Заміна акумулятора в iPhone
Заміна акумулятора в iPhone
Вода і iPhone, що робити?
Вода і iPhone, що робити?
iPhone не вмикається?
iPhone не вмикається?
Заміна камери в iPhone
Заміна камери в iPhone
Не працює мікрофон в iPhone?
Не працює мікрофон в iPhone?
Платна заміна iPhone
Платна заміна iPhone
Резервна копія (контакти, фото)
Резервна копія (контакти, фото)
Відновлення герметичності
Відновлення герметичності
Що таке iCloud?
Що таке iCloud?
Корисні поради
Корисні поради
Купуй безкоштовно OLX
Купуй безкоштовно OLX
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт

Ремонт iPhone 13

Мало хто, купуючи новий смартфон, замислюється над тим, що, можливо, згодом доведеться його ремонтувати. Якщо така необхідність все ж таки виникне, ремонт iPhone 13 варто довірити виключно професіоналам з офіційного сервісного центру.

Механічні та програмні проблеми

Коли з роботою смартфона є проблеми, часто виникає думка про те, що буде потрібно виконати ремонт iPhone 13, дорогий і тривалий. Але насправді це не завжди так, адже навіть дуже тривожна проблема може виявитися результатом збою в роботі iOS або програмного забезпечення. Найчастіше все виправить перепрошивка, швидка і недорога. Зрозуміло, для того, щоб визначити, що саме вийшло з ладу, потрібна правильна діагностика.

Найпоширеніші поломки

Незважаючи на те, що iPhone 13 дуже добре захищений від зовнішніх впливів (зокрема, має чудовий вологозахист), трапляються ситуації, коли потрібен ремонт iPhone 13. Наприклад, під час невдалого падіння може розбитися або подряпатись екран пристрою, його задня панель, а також його камери. А якщо порушено герметичність внаслідок зовнішніх ушкоджень, смартфон втратить пило- і вологозахист. І навіть недовге потрапляння під дощ може скінчитися тим, що всередині корпусу опиниться рідина, а це може призвести до сумних наслідків. Тому якщо iPhone 13 має пошкодження, варто звернутися до авторизованого сервісного центру, аби виконати відповідний ремонт. А на майбутнє – придбати додатковий захист у вигляді захисного скла та чохлів.

Під час постійного використання смартфона дуже важливо, аби він працював довго і не вимикався серед дня, аби власникові було добре чути співрозмовника, а його самого у свою чергу також було добре чути. Тому якщо акумулятор втратив неабияку частину своєї ємності, а мікрофон і динамік працюють з перебоями, потрібен ремонт iPhone 13.

У нашому сервісному центрі ми займаємося як гарантійним, так і післягарантійним ремонтом пристрою. Наші фахівці мають сертифікати компанії Apple та виконують діагностику, використовуючи спеціалізовані тести яблучної компанії. Чекаємо на вас - ми неодмінно допоможемо!

Ремонт iPhone 13

Ремонт iPhone 13Рейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber