ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Ремонт iPhone 14 Plus у Києві

На цю модель iPhone чекали з минулого року, і ось вона з'явилася! Різноманітність кольорів корпусу і, звичайно ж, абсолютно неймовірна подвійна камера з надшироким кутом зору і двократним оптичним збільшенням! І все ж таки не виключено, що ваш новий чудовий пристрій може вийти з ладу, зажадавши ремонт iPhone 14 Plus. Цю процедуру можна буде зробити в нашому сервісному центрі «А-Сервіс». Коли ж ремонт iPhone потрібний?Отримати консультаціюОфіційний сервіс Apple
imagearticle

Вартість ремонта iPhone 14 Plus у Києві

Гарантія на работи - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін
Заміна акумулятора iPhone 14 Plus Посилання  
Діагностика iPhone 14 Plus Безкоштовно* до 1 дня
Заміна дисплея iPhone 14 Plus Посилання  
Заміна динаміка iPhone 14 Plus Телефонуйте до 1 часа
Чищення акустичних каналів iPhone 14 Plus від 600 грн. до 1 часа
Заміна камери iPhone 14 Plus Телефонуйте  
Відновлення герметичності iPhone 14 Plus Телефонуйте до 1 часа
Розбився дисплей, скло, потрапила волога? Телефонуйте від 1 дня
Заміна iPhone 14 Plus Телефонуйте від 1 дня

* За умови виконання ремонту у СЦ "А-Сервіс"

Діагностика iPhone від 1 години
Діагностика iPhone від 1 години
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Заміна акумулятора в iPhone
Заміна акумулятора в iPhone
Вода і iPhone, що робити?
Вода і iPhone, що робити?
iPhone не вмикається?
iPhone не вмикається?
Заміна камери в iPhone
Заміна камери в iPhone
Не працює мікрофон в iPhone?
Не працює мікрофон в iPhone?
Платна заміна iPhone
Платна заміна iPhone
Резервна копія (контакти, фото)
Резервна копія (контакти, фото)
Відновлення герметичності
Відновлення герметичності
Що таке iCloud?
Що таке iCloud?
Корисні поради
Корисні поради
Купуй безкоштовно OLX
Купуй безкоштовно OLX
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт

Ремонт iPhone 14 Plus

Цієї осені Apple запропонувала своїм поціновувачам унікальний пристрій - iPhone 14 Plus. Воно поєднує лояльну цінову політику зі збільшеним до 6.7 дюймів екраном та покращеним акумулятором. Такий складний та багатофункціональний гаджет потребує особливого підходу, тому ремонт iPhone 14 Plus можна виконувати лише в офіційному сервісному центрі. І з будь-якими проблемами ми зможемо вам допомогти за допомогою наших інженерів, які мають сертифікати Apple.

Можливості гарантійного та негарантійного обслуговування

Якщо у вас є питання, чи правильно працює ваш iPhone 14 Plus, у будь-якому випадку варто скористатися можливостями діагностики в нашому авторизованому сервісному центрі. Після детального аналізу стану гаджета буде підтверджено гарантійний чи негарантійний статус ремонту. Зокрема, якщо виявиться, що проблема пов'язана із виробничими похибками, ремонт iPhone 14 Plus буде гарантійним, а отже безкоштовним. Звичайно, за умови, що пристрій ще перебуває на гарантії та придбано офіційним шляхом. А от якщо наші фахівці виявлять, що причину пов'язано із механічним ушкодженням або програмними питаннями, то це негарантійний ремонт.

Порушення внаслідок недбалої експлуатації

Ремонт iPhone 14 Plus може знадобитися в ситуації, коли смартфон потрапляє у явно критичну ситуацію. Треба сказати, що стійкість новинки Apple до зовнішніх впливів вища за будь-які похвали. Зокрема, захисне скло Ceramic Shield здатне витримати падіння з висоти людського зросту. А використання захисту від вологи та пилу за стандартом IP68 дозволяє спокійно користуватися смартфоном під дощем та навіть короткочасно занурюватися з ним під воду. Але якщо вплив виявився надто сильним, може бути пошкоджено дисплей, деформовано корпус. Найчастіше в такій ситуації користувачі не поспішають ремонтувати iPhone 14 Plus, якщо дефект зовсім невеликий, малопомітний і не заважає нормальному використанню. Це докорінно неправильна позиція. Адже в цьому випадку смартфон втрачає герметичність і може почати пропускати вологу. А отже, тяжкі наслідки можуть спіткати системну плату та інші внутрішні системи смартфона. У випадку пошкодження важливо вчасно звернутися до сервісного центру, щоб усунути несправність.

Які проблеми можуть виникнути у Вашого пристрою? Якщо виникли питання щодо тривалості роботи смартфона, можливо, справа в батареї. Це замінний ресурс, який може перестати нормально працювати через неправильну схему використання або просто від часу. Також ви можете звернутися до нас щодо чищення роз'ємів або у випадку, коли погано працює мікрофон або динамік.

 

Робота програмного забезпечення

 

Програмні проблеми рідко виникають у пристроїв Apple, оскільки операційна система дуже надійна. Але якщо вона працює неправильно, то знадобиться перепрошивка пристрою, а не повноцінний ремонт iPhone 14 Plus. Ця процедура не гарантійна, проте дуже швидка. Ви можете звернутися до нас, щоб отримати консультацію щодо будь-якого питання, що стосується вашого пристрою.

Ремонт iPhone 14 Plus у Києві

Ремонт iPhone 14 Plus у КиєвіРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber