ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна заднього скла корпуса iPhone

Не буде перебільшенням зазначити, що яблучні смартфони давно вже стали не тільки незамінним гаджетом, але й ефектним іміджевим аксесуаром. Різноманіття кольорів і текстур створюють неповторний зовнішній вигляд кожного пристрою. Але що робити, якщо корпус пошкоджено? Спеціально для цього існує така процедура, як заміна заднього скла корпуса iPhone.

Причини ушкодження

Спеціалісти компанії Apple приділяють особливу увагу міцності як рамок, так і заднього скла своїх смартфонів. Це необхідно через те, що iPhone всюди супроводжує свого власника. І далеко не завжди умови бувають ідеальними.

  • Він може опинитися в кишені поруч із ключами чи монетами.
  • Його можуть покласти на пляжний пісок, впустити у воду чи на асфальт.
  • У сумці чи в кишені пристрій може бути сильно стиснуто.

Безперечно iPhone вдало протистоїть більшості цих впливів. Та може статися і так, що це завдання виявиться заскладним. І в цьому випадку потрібно буде заміна заднього скла корпусу iPhone.

Чи дійсно необхідно міняти корпус?

Інколи власники айфонів запитують, чи безпечно використовувати пристрій із пошкодженим корпусом. Якщо мова йде про прості подряпини, то безперечно так. Адже це впливає тільки на естетичну складову (і ще можливо на ціну, якщо ви схочете поміняти старий iPhone на нову модель). Але якщо пошкодження більш серйозне, не варто ним нехтувати. Річ у тім, що після пошкодженні корпуса пристрій втрачає герметичність. А значить і про водозахист можна забути. Крім того слід враховувати, що корпус айфона дуже міцний. Тому якщо зовнішній вплив завдав йому шкоди, могло постраждати і щось всередині. Рекомендуємо звернутися на діагностику, аби потім була виконана заміна заднього скла корпусу iPhone.

Процес ремонту iPhone у сервісному центрі «А-Сервіс» ми намагаємося зробити максимально швидким і комфортним для наших відвідувачів. Ми вчасно повідомляємо всю нагальну інформацію і пропонуємо різні варіанти ремонту. Також ми обов'язково запропонуємо вам якісні чохли і бампери для захисту вашого пристрою, аби неприємна ситуація більше не повторювалася. На всі виконані роботи діє гарантія нашого сервісного центру. Будемо раді вам допомогти.

 

Заміна заднього скла корпуса iPhone

Заміна заднього скла корпуса iPhoneРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber