ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна мікрофона iPhone

Вартість заміни мікрофона iPhone
  • Постачальник запчастин компанія Apple, оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги – несправна запчастина, що підлягає заміні, має бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни мікрофона iPhone

Гарантія на запчасть - 1 рік.

Найменування робітВарістьТермін

Замена динамика на iPhone 12 Pro Max

Звоните от 1 часа

Заміна мікрофону iPhone

Навіть найкращий яблучний смартфон втратить половину своєї привабливості, якщо його не можна буде нормально використовувати як засіб для голосового зв'язку на відстані. Адже якщо співрозмовник нас не чує або чує погано, то нормальна комунікація стає неможливою. Найчастіше такі проблеми пов'язані із некоректною роботою мікрофона. Буде потрібна діагностика і, можливо, заміна мікрофона iPhone.

Види проявів

Як ми можемо переконатися, що потрібна заміна мікрофона iPhone або аналіз ситуації, що саме з ним трапилося? Загалом це будь-які випадки, коли є проблеми з тим, як чує вашу промову той, кому ви телефонуєте. Залежно від конкретної проблеми, це може бути повна тиша, потріскування або сторонні звуки. А якщо звук все ж таки чутно, то з перешкодами, він може перериватися або звук буде нечистим. Можлива поява неприємної луни, ніби ви розмовляєте в приміщенні з дуже специфічною акустикою. Зрозуміло, це не дає можливості нормально поспілкуватися голосом.

Причини проблем

Часто виникає питання, що саме сталося з мікрофоном, чому він перестав нормально працювати. Зрозуміло, іноді це може бути проявом заводського браку, але швидше за все, ви дізнаєтеся про це незабаром після придбання, і гарантійний ремонт буде безкоштовним. Але найчастіше заміна мікрофона iPhone потрібна після того, як гаджет зазнав серйозної зовнішньої дії. Можливо, айфон впав або був здавлений, а може отримав удар по корпусу. У цьому випадку можуть виникнути різні пошкодження, як помітні зовні, так і ні, у тому числі і пошкодження мікрофона. Також із роботою мікрофона можуть виникнути проблеми, якщо всередину пристрою потрапила рідина. За умов потрапляння вологи проблема може бути комплексною. Але й може стосуватися тільки мікрофона, якщо, наприклад, по смартфону, що втратив герметичність, розмовляли під дощем. Якщо є підозри саме на потрапляння води, важливо якнайшвидше звернутися до фахівців авторизованого сервісного центру, тому що це може повністю вивести пристрій із ладу. І, нарешті, досить рідко причиною некоректної роботи мікрофона може стати програмний збій, який легко виправити (як правило, знадобиться переустановка операційної системи).

Якщо потрібна заміна мікрофона iPhone, ми чекаємо на вас в офіційному сервісному центрі Apple. Після повної діагностики гаджета ми визначимо шляхи вирішення проблеми та здійснимо відповідний ремонт. На всі замінені запчастини надається гарантія.

Заміна мікрофона iPhone

Заміна мікрофона iPhoneРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber