ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Оболонь
  icoonmap
  просп. Героїв Сталінграду 10а, к4 
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Заміна топкейсу Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни топкейсу Macbook
 • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни топкейсу Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна топкейсу Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна топкейсу на Macbook

Одна з особливостей MacBook, яку відзначають усі, хто починає користуватися цим чудовим ноутбуком - це його виключна зручність і ергономічність. І в першу чергу це відчувається, коли кладеш руки на його топкейс, починаєш набирати текст на клавіатурі і використовуєш тачпад. Якщо з топкейсом виникають будь-які проблеми, то про зручність використання говорити вже не доводиться. І в цьому випадку закономірним рішенням буде заміна топкейса на MacBook.

unmvphb 5zftqwxsjgoh2hnwae8Найчастіше проблеми з топкейсом виникають в результаті не найбільш обережного поводження з яблучним ноутбуком. Якщо на нього падає важкий предмет, на поверхню приходиться удар, то на топкейсі можуть виникнути різноманітні ушкодження, від малопомітної подряпини до грубих тріщин і відколів. Це не тільки неестетично, а й (при серйозних пошкодженнях) може привести до складнощів з використанням (якщо не в тачпаді або клавіатурі) або проблем із запчастинами, що знаходяться в корпусі (оскільки топкейс більше не виконує свою захисну функцію). Отже, при серйозних пошкодженнях єдиним правильним варіантом залишиться заміна топкейса на MacBook.

У яких ще випадках може знадобитися така заміна? У деяких моделях MacBook в разі, якщо пошкоджена клавіатура, пропонується заміна всього модуля в зборі. Також є моделі, де топкейс конструктивно суміщений з батареєю, в цьому випадку, коли виходить з ладу акумулятор, доводиться виконувати повну заміну топкейса. Відповідно, критичним моментом може стати вплив води, яка порушує функціонування клавіатури. Взагалі у всіх випадках контакту з водою або іншою вологою необхідно якомога швидше звернутися в сервісний центр, який має авторизацію Apple, оскільки це може закінчитися коротким замиканням або розвитком корозії на материнській платі.

Якщо для вас актуально виконати заміну топкейса на MacBook, звертайтеся до авторизованого сервісного центру. Ми запропонуємо вам варіанти в залежності від нюансів виниклої проблеми. Чекаємо на вас, ми будемо раді вам допомогти!

Заміна топкейсу на Macbook

Заміна топкейсу на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber