ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна SSD на Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни SSD на Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни SSD на Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна SSD на Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна SSD на Macbook

ssd-for-macbook3У яблучних ноутбуків багато переваг, і одна з них - це ідеальна узгодженість роботи всіх його компонентів. І один з найважливіших з них - це, безумовно, SSD. Саме від того, чи коректно працює твердотільний накопичувач, залежить, наскільки швидко відбуваються процеси збереження і зчитування з диска, наскільки зручно завантажуються файли, чи не доводиться довго очікувати, поки графічний редактор збереже результати роботи і чи не станеться збій під час запису. Тому будь-який збій в роботі SSD користувачем сприймається дуже негативно, адже це може повністю паралізувати його діяльність. І таке питання, як заміна SSD на Macbook стає більш ніж актуальним.

Як проявляється проблема, при якій швидше за все потрібна заміна SSD на Macbook? Основні прояви - це збої в процесі збереження файлів, а також ситуації, коли зчитування з диска відбувається занадто довго (при тому, що раніше таких проблем не виникало). Також ноутбук, у якого проблеми з SSD, може пригальмовувати, перезавантажуватися або зовсім відмовлятися завантажуватися. Слід звернути увагу і на ситуації, коли додатки починають вилітати.

Але слід також пам'ятати, що всі ці неприємні симптоми не обов'язково пов'язані з тим, що з SSD є якісь проблеми, і тим більше з тим, що терміново потрібна заміна SSD на Macbook. Причина може також полягати в некоректній роботі операційної системи, яку потрібно буде перевстановити, або самостійно або в сервісному центрі. Збої можуть бути пов'язані з необхідністю провести профілактику ноутбука, який давно не чистили. Іноді схожі прояви можуть виникати в разі некоректної роботи системної плати. Розбиратися, що ж саме відбулося з вашим Macbook, повинен сертифікований фахівець.

З якої причини може знадобитися заміна SSD на Macbook? Якщо мова йде про дуже стару модель MacBook, можна говорити про природний знос в результаті множинних циклів перезапису. Але треба сказати, що цей ресурс дуже великий, і зовсім не факт, що пристрій «доживе» до цього моменту. Також в деяких моделях є можливість замінити SSD на накопичувач більшого обсягу (а в зовсім старих макбуках - і жорсткий диск на SSD) просто за бажанням користувача, щоб отримати відповідні переваги швидкості і об'єму накопичувача. Також SSD може виявитися пошкодженим в результаті сильного фізичного впливу або попадання рідини. В останньому випадку, якщо потрапила вода або інша волога, незалежно від виниклої проблеми потрібно звернутись у сервісний центр.

Зайве говорити про те, що самостійно виконати заміну SSD на Macbook неможливо. У сучасних моделях Macbook відповідний компонент взагалі розпаяний на платі, і заміна SSD можлива тільки разом з системною платою. В авторизованому сервісному центрі розглянуть проблему і запропонують шляхи її вирішення, цілком можливо, що заміна SSD на Macbook і не буде потрібна. Ми використовуємо тільки оригінальні компоненти і даємо гарантію на замінені запчастини. Чекаємо на Вас!

Заміна SSD на Macbook

Заміна SSD на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber