ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна дисплею на Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни дисплею на Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни дисплею на Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна дисплею на Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна дисплею на Macbook

airdismatПри першому погляді на MacBook ми в першу чергу звертаємо увагу саме на його екран! Саме через його візуальні можливості ми оцінюємо все інше - і потужність, і багатофункціональність, і інші параметри. Тому будь-які пошкодження дисплея сприймаються користувачем настільки болісно, навіть якщо можливість використовувати ноутбук збереглася. Адже невелика тріщина або скол на екрані і тим більше серйозний дефект мимоволі приковують до себе увагу, заважають цілісності сприйняття і в кінцевому підсумку знижують продуктивність праці під час роботи за макбуком. Саме тому в більшості випадків при пошкодженні екрану заміна дисплея на MacBook стає терміновою необхідністю.

Як зазвичай проявляється проблема, коли потрібна заміна дисплея наMacBook? Це будь-які дефекти на екрані - від ситуації, коли він повністю розбитий до малопомітної тріщини або відколу в кутку екрану. Також на дисплеї можуть з'являтися плями, як темні, так і кольорові, які заступають частину зображення і не змінюють своєї дислокації. І, нарешті, зображення може бути відсутнім в принципі, екран залишиться темним, коли ноутбук включений. Зрозуміло, деякі з цих ознак можуть бути пов'язані з іншими проблемами MacBook, наприклад, випадання частини зображення може бути симптомом проблем з відеокартою, а темний екран - з материнською платою. Як би там не було, діагностика - це завдання фахівців сервісного центру. Вони визначать, що саме вийшло з ладу і які варіанти ремонту можна запропонувати.

Найпоширеніші причини того, що буде потрібна заміна дисплея на MacBook - це сильний фізичний вплив, на який ноутбук не розрахований. Падіння з висоти, удар, тиск на екран (коли його грубо затискають пальцями або зачиняють кришку, коли на клавіатурі щось лежить) можуть привести або до тріщин на матриці або до пошкодження її структури (плями). Також проблеми можуть виникнути і в результаті самих благих намірів користувача - коли він хоче почистити екран від забруднень, але робить це за допомогою занадто агресивних речовин, не призначених для даних цілей. Виправити ситуацію після пошкоджень такого роду можна тільки радикально - замінивши дисплей.

Після звернення в авторизований сервісний центр і виконання діагностики вам запропонують варіанти ремонту. Вони будуть відрізнятися в залежності від того, про яку саме модель йдеться. Якщо в деяких досить старих ноутбуках заміні підлягає тільки сама матриця, то в більшості нових проводиться заміна дисплея в MacBook разом з дисплейною кришкою (модуль в зборі). Незалежно від того, що саме підлягає заміні, після всіх процедур ви отримаєте ідеально працюючий MacBook з ідеальним екраном без єдиної подряпини. Звертайтесь до нас - ми допоможемо!

Заміна дисплею на Macbook

Заміна дисплею на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber