ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Ремонт iPhone 12 Київ та Львів

Цю модель iPhone чекали з минулого року, і ось вона з'явилася! Різноманітність кольорів корпусу і звичайно ж абсолютно неймовірна подвійна камера з надшироким кутом зору і дворазовим оптичним збільшенням! І все ж не виключено, що ваш новий чудовий пристрій може вийти з ладу, зажадавши ремонт iPhone 12. Цю процедуру можна буде зробити в нашому сервісному центрі «А-Сервіс». Коли ж ремонт iPhone необхідний?Отримати консультаціюОфіційний сервіс Apple
imagearticle

Вартість ремонту iPhone 12 в Києві та Львові

Гарантія на роботи - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін
Діагностика iPhone 12 Безкоштовно* до 1 дня
Заміна дисплею iPhone 12 Ціна до 1 дня
Заміна батареї iPhone 12 Ціна до 1 дня
Заміна динаміка iPhone 12 Дзвоніть до 1 години
Чистка акустичних каналів iPhone 12 Дзвоніть до 1 години
Заміна камери iPhone 12 Дзвоніть до 1 години
Відновлення герметичності iPhone 12 Дзвоніть до 1 години
Розбивcя дисплей, скло, потрапила волога? Дзвоніть від 1 дня
Заміна iPhone 12 Дзвоніть від 1 дня

* При умові виконання ремонту в СЦ "А-Сервіс"

Діагностика iPhone від 1 години
Діагностика iPhone від 1 години
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Розбитий дисплей, скло в iPhone?
Заміна акумулятора в iPhone
Заміна акумулятора в iPhone
Вода і iPhone, що робити?
Вода і iPhone, що робити?
iPhone не вмикається?
iPhone не вмикається?
Заміна камери в iPhone
Заміна камери в iPhone
Не працює мікрофон в iPhone?
Не працює мікрофон в iPhone?
Платна заміна iPhone
Платна заміна iPhone
Резервна копія (контакти, фото)
Резервна копія (контакти, фото)
Відновлення герметичності
Відновлення герметичності
Що таке iCloud?
Що таке iCloud?
Корисні поради
Корисні поради
Купуй безкоштовно OLX
Купуй безкоштовно OLX
Гарантійний і платний ремонтВартістьБезкоштовний ремонт

Ремонт iPhone 12 Київ та Львів

iphone-12

Як і де зробити ремонт iPhone 12 в Києві?

iPhone 12 - супер надійний просунутий смартфон з шикарними можливостями для фото- та відеозйомки, крутими корисними функціями і потужним процесором. Але життя є життя: смартфони у нас падають, іноді з великої висоти, потрапляють під важкі предмети (навіть під колеса авто!). В гонитві за морськими фотографіями ми упускаємо їх в солону воду, - словом, іноді навіть такий високотехнологічний захист, яким оснащений iPhone 12, не витримує нашого користування дорогою технікою в побуті.

Немає такого, чого ми не зможемо полагодити: ремонт iPhone 12 в А-Сервіс

Якщо з вашим iPhone 12 стався нещасний випадок, майстри компанії А-Сервіс врятують ваш смартфон: замінять деталі, що вийшли з ладу і відновлять його працездатність. Відремонтують швидко, якісно, з гарантією.

Термін заміни окремих запчастин може бути від півгодини до 1 - 3 днів, докладніше дізнавайтеся у оператора сервісного центру.

Наш сервісний центр встановлює тільки оригінальні запчастини Apple і відповідає своєю репутацією за якість роботи.

Ми здійснюємо ремонт iPhone 12 в Києві та Львові, проте якщо ви перебуваєте в іншому місті, просто упакуйте і відправте нам ваш гаджет "Новою поштою": ми ремонтуємо техніку Apple по всій Україні.

З якими поломками iPhone 12 до нас звертаються найчастіше?

Якщо iPhone 12 не працює, не включається, або виявлені будь-які інші проблеми, перш за все потрібна кваліфікована діагностика несправностей. У Києві є кілька сервісних центрів А-Сервіс, куди можна принести iPhone 12 на діагностику і ремонт, також є центр у Львові.

Заміна дисплею iPhone 12

Звичайно ж, найчастіша проблема - розбитий дисплей iPhone 12. Незважаючи на те, що нова форма дизайну iPhone 12 з прямокутною рамкою спеціально створена таким чином, щоб не вислизати з рук, це трапляється, і не завжди смартфон падає на м'яку поверхню.

Крім тріщин і відколів, про необхідність заміни екрану можуть свідчити плями і розводи на дисплеї, припинення роботи сенсора (Айфон не реагує на дотик).

Роботи по заміні дисплея iPhone 12 виконуються в А-Сервіс. Дисплейний модуль включає також датчик освітлення і динамік. Ми ставимо тільки оригінальні дисплеї!

Заміна скла iPhone 12

Захист екрану Ceramic Shield значно міцніший, ніж в iPhone 11 (в цілих 4 рази!). Проте якщо постаратися, і таке скло можна розбити. При падінні iPhone 12 на тверду поверхню з великої висоти скло може тріснути. Через розбите скло може перестати працювати сенсор. Якщо сам дисплей при цьому зберіг працездатність, ми можемо замінити тільки захисне скло. Заміна скла обійдеться набагато дешевше, ніж заміна всього дисплейного модуля iPhone 12.

Заднє скло також може лопнути, і розібрати iPhone 12 і замінити задню панель на нову можна тільки за наявності спеціального обладнання і відповідної кваліфікації майстра.

Не потрібно купувати де попало контрафактне китайське захисне скло і самостійно намагатися поставити його на дорогий Айфон 12, така самодіяльність може в результаті коштувати дуже дорого. Відразу несіть гаджет в ремонт в А-сервіс, повірте, це вам обійдеться дешевше.

Заміна динамика iPhone 12

Погіршилася чутність на вашому iPhone 12? Хрипи, сторонній шум під час розмови? Вас не чує співрозмовник? Після падіння смартфону звук став пропадати? Можливо, треба замінити динамік. Ми виконаємо будь-який ремонт iPhone 12, якщо потрібно - встановимо новий оригінальний динамік з гарантією.

Заміна акумулятора iPhone 12

Батарея - частина смартфона, що має кінцевий термін експлуатації. І він коротший, ніж термін служби інших частин гаджета. Користування айфоном на морозі також скорочує термін життя акумулятора.

Візуальною ознакою того, що акумулятор iPhone 12 вийшов з ладу і вимагає заміни, може бути будь-яка деформація корпусу. А також ситуації, коли Айфон 12 при наявності ще від 20 до 40% зарядки несподівано вимикається. Взагалі будь-яка швидка розрядка смартфону, неможливість зарядити телефон до 100% і нагрівання корпусу свідчать про проблеми з акумулятором.

Якщо хоча б одну з перерахованих ознак виявлено, терміново несіть ваш iPhone 12 в ремонт в одну з наших точок в Києві, поки ваш гаджет не отримав серйозніші пошкодження через несправний акумулятор.

Якщо крім акумулятора з вашим iPhone 12 все в порядку, заміна батареї займе всього близько години.

Заміна камери iPhone 12

Високотехнологічна оптика камер iPhone 12 може бути пошкоджена при ударі, камера може вийти з ладу через потрапляння води або з інших причин. Якщо зйомка неможлива взагалі, або ж явний будь-який дефект фото-, відеозйомки, не намагайтеся щось зробити самостійно. Навіть якщо смартфон вже не на гарантії, несіть в ремонт.

Заміна камери iPhone 12 неможлива без спеціального інструменту і спеціального програмного комплексу Apple System Configurator, який мають тільки сертифіковані сервісні центри Apple, зокрема, А-Сервіс в Києві. Так виробник iPhone захищає свою продукцію від втручання несертифікованих сервісів.

Відновлення герметичності iPhone 12

В iPhone 12 потрапила волога? Це не така вже й рідкісна ситуація. Особливо в літній сезон відпусток у моря. Якщо вода потрапила в iPhone 12, не втрачайте часу - терміново звертайтеся в ремонт: справа в тому, що навіть якщо після занурення iPhone 12 працює нормально, навіть невелика кількість води, особливо солоної або хлорованої, може порушити електрику та електроніку всередині гаджета. Потім ремонт і заміна постраждалих частин обійдеться дорожче.

І взагалі запам'ятайте правило: якщо телефон впав у воду (не важливо, скільки часу він пробув під водою і на яку глибину потонув), не вмикайте його після цього, краще віднесіть в сервіс: його розберуть і приберуть всю воду, висушать всі деталі в умовах спеціалізованої майстерні. Найменша присутність вологи може спричинити серйозні ускладнення при подальшій експлуатації гаджета.

Після заміни будь-яких запчастин майстер зобов'язаний забезпечити відновлення герметичності iPhone 12, інакше робота пристрою навіть просто в умовах підвищеної вологості повітря може привести до поломки мікросхем і корозії металевих деталей. Якщо ви звернулися за ремонтом Айфону 12 в А-Сервіс в Києві чи Львові, можете бути впевнені, що тут обов'язково подбають про відновлення герметичності пристрою.

Профілактика iPhone 12 краще ремонту!

Мініатюрні високотехнологічні гаджети зручні тим, що у них все маленьке: камери, динаміки, мікрофони... Не дивно, що в процесі користування в дрібні отвори потрапляє пил, який без спеціальних пристосувань вичистити звідти неможливо. Мікрофони iPhone 12 оснащені захисною сіткою, в дрібних комірках якої пил може застрягти так, що при розмові з'являється сторонній шум, перешкоди. Якщо ви погано чуєте співрозмовника - можливо, брудом і пилом забився динамік.

Крім того, жіноча косметика теж може стати причиною засмічення акустичних каналів, особливо небезпечним виявляється тональний крем для обличчя. Тому жінки частіше приносять в ремонт iPhone 12 з проблемою поганої чутності через забруднення захисних сіток мікрофонів і динаміків.

Так що при проблемах з якістю та інтенсивністю звуку в iPhone 12 не завжди потрібний ремонт, найчастіше допоможе чистка акустичних каналів. Не намагайтеся робити це в домашніх умовах - висока ймовірність зіпсувати ваш iPhone 12. Принесіть або надсилайте ваш гаджет "Новою поштою" в будь-який з наших сервісних центрів в Києві або Львові, у нас є спеціальне обладнання і кваліфікація майстрів, щоб зробити чистку iPhone 12 професійно і якісно, не пошкодивши техніку.

Щоб ваш Айфон 12 служив довго і без проблем, не забувайте про профілактику - приносьте його на чистку в сервісний центр, особливо якщо ви користуєтеся ним в умовах підвищеної запиленості повітря, тоді і ремонт не знадобиться.

Заміна iPhone 12 на новий з доплатою в А-сервіс - по всій Україні

Якщо iPhone 12 отримав пошкодження, не сумісні з його подальшим "життям", або ремонт з заміною всіх вузлів обійдеться занадто дорого, ми пропонуємо вигідну альтернативу: замість ремонту - заміна iPhone 12 на новий такий же моделі і кольору з доплатою. Приносьте або надсилайте розбитий iPhone 12 в будь-який сервісний центр А-сервіс в Києві чи у Львові і отримуйте натомість точно такий же новий.

Переваги ремонту iPhone 12 в А-сервіс

Наша компанія здійснює гарантійний та негарантійний ремонт будь-якої техніки Apple, в тому числі iPhone 12.

Сервісна компанія А-Сервіс сертифікована, є офіційним сервісом Apple і має професійне обладнання для всіх видів ремонтних робіт з "яблучною" технікою.

Ви можете бути впевнені, що будь-які деталі вашого зданого в ремонт iPhone 12 будуть замінені на такі ж оригінальні, а не на дешеві підробки, як іноді відбувається в несертифікованих сервісах.

Якщо ваш гаджет ще знаходиться на гарантії, здаючи iPhone 12 в ремонт, не забудьте докласти гарантійний талон.

А-сервіс виконує всі види гарантійного та негарантійного ремонту Apple iPhone 12.

На всі види ремонтів iPhone 12 компанія А-Сервіс дає гарантію 1 рік.

Ремонт iPhone 12 Київ та Львів

Ремонт iPhone 12 Київ та ЛьвівРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber