ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна відеокарти Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни відеокарти Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни відеокарти Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна відеокарти Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна відеокарти на Macbook

Ноутбуки, як правило, не перебувають у числі лідерів по параметру роботи з графікою. Але це зовсім не відноситься до MacBook, які спочатку були сконструйовані так, щоб стати улюбленцями дизайнерів і відеомонтажерів. Цими можливостями MacBook зобов'язані своїй чудовій відеокарті, яка стає із кожним поколінням все більш досконалою. Тому якщо з роботою відеокарти виникають проблеми, це миттєво позначається на функціоналі яблучного ноутбука, а іноді і зовсім робить взаємодію з ним неможливим. У цьому випадку швидше за все буде потрібна заміна відеокарти наMacBook.

gpu-macbook-pro1Як зрозуміти, що з відеокартою не все гаразд? Перші прояви проблем неспецифічні, вони можуть виражатися в мерехтінні екрану, пригальмовуванні, сильному нагріванні ноутбука і спонтанних перезагрузках. А якщо відеокарта вже виходить з ладу, то замість зображення ми можемо побачити повністю білий екран без жодних зображень або появу на ньому різноманітних артефактів (чорні або кольорові квадрати і смуги, випадання частини екрану). Також екран просто може залишатися повністю чорним. На відміну від проблем з матрицею, зображення можна вивести на зовнішній монітор. Але остаточно визначити, чи потрібна заміна відеокарти в MacBook або якийсь інший ремонт, можна тільки при зверненні до авторизованого сервісного центру.

З яких причин відеокарта може зламатися? Зрідка справа - в заводському браку, але це скоріше рідкісний виняток. Основна причина, по якій потрібна заміна відеокарти MacBook - це наслідки перегріву. Іншими словами, коли MacBook давно не чистили і не змінювали термопасту, а при цьому ще експлуатували в жаркому приміщенні, ризик виходу з ладу стає досить високим. Тим часом, своєчасна чистка в сервісному центрі раз на півроку-рік могла б запобігти цій ситуації. Найчастіше виходу з ладу відеокарти передують такі симптоми, як мимовільні перезавантаження або відключення, на цьому етапі ще не пізно звернутися за професійним обслуговуванням з чищення макбуків. Також проблеми з відеокартою можуть виникнути після сильних фізичних впливів на корпус ноутбука або ж випадкового попадання рідини. У цих випадках можуть вийти з ладу відразу кілька компонентів ноутбука.

Якщо ви припускаєте, що без заміни відеокарти на MacBook не обійдеться, звертайтеся в наш авторизований сервісний центр! Наші сертифіковані фахівці виконають повну діагностику пристрою і запропонують варіант вирішення проблеми, який вам підійде!

Заміна відеокарти на Macbook

Заміна відеокарти на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber