ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна відеочипа Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни відеочипа Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни відеочипа Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна відеочипа Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна відеочипа на Macbook

Якщо проаналізувати, які асоціації виникають з яблучним ноутбуком, однією з перших буде "потужний дизайнерський інструмент". І правда, MacBook особливо цінують не тільки дизайнери, але і ті, хто займається монтажем відео, створенням складних презентацій і іншими ресурсоємними заняттями. Всі ці можливості в першу чергу залежать від коректної роботи відеочипа. Якщо він не функціонує належним чином, то цінність цього чудового інструменту падає до нуля. І необхідно буде виконати таку процедуру, як заміна відеочипа на MacBook.

zamena-videochipa-protsessora-macbook-air-13-2012-2017-a1466.1000xЯк же зрозуміти, що з відеочипом виникли проблеми, і незабаром, можливо, знадобиться заміна відеочипа на MacBook? Один з найбільш виражених симптомів - це поява так званих артефактів. Це різного роду дефекти зображення у вигляді чорних і кольорових смуг, випадаючих квадратів, здвоювання зображення. Також зображення може пропадати зовсім або замість нього може бути рівне біле світіння. Як правило, проблема з картинкою не пропадає, якщо поворушити кришку ноутбука (на відміну від поломок, пов'язаних зі шлейфом), а якщо вивести зображення на зовнішній дисплей, то проблема не зникає (на відміну від дефектів зображення, викликаних несправністю матриці).

З якої причини виходить з ладу відеочип? Основна, найпоширеніша і безпосередньо пов'язана з неувагою користувача - це проблеми, пов'язані з перегрівом. В процесі експлуатації всередину макбуків потрапляють дрібні частинки пилу, бруду, вовни і так далі. Вони осідають на радіаторі, сприяють пересиханню термопасти і перегріву багатьох компонентів ноутбука і в тому числі відеочипа. Саме відеочип особливо чутливий до впливу температур і починає працювати некоректно, а потім і зовсім виходить з ладу. Запобігти цій неприємній ситуації можна було б з легкістю, просто вчасно звернувшись до авторизованого сервісного центру з приводу чистки і заміни термопасти. Також відеочип може вийти з ладу через грубий механічний вплив, якому піддається макбук (падіння, удар по корпусу або ж падіння на нього важкого предмета) або потрапляння рідини.

Вам здається, що потрібна заміна відеочипа на MacBook? Звертайтеся в наш авторизований сервісний центр, щоб виконати діагностику. Ми запропонуємо варіанти вирішення проблеми, щоб ви якомога швидше змогли знову користуватися вашим чудовим яблучним ноутбуком!

Заміна відеочипа на Macbook

Заміна відеочипа на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber