ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна тачпаду/touch bar/трекпаду Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни тачпаду/touch bar/трекпаду Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни тачпаду/touch bar/трекпаду Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна тачпаду/touch bar/трекпаду Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна тачпаду/touch bar/трекпаду на Macbook

Зручність тачбару у яблучних ноутбуків давно вже стала їх фірмовою особливістю. Використання трекпада дозволяє обійтися без додаткових маніпуляторів і дає повну свободу освоєння робочого простору. Якщо ж він виходить з ладу, то дуже ймовірно, що буде потрібно заміна тачбару на Macbook.

touch pad macbook 12Як ми можемо визначити, що потрібна заміна touch bar на Macbook? Треба сказати, що таку ситуацію частою не назвеш, оскільки ця запчастина має великий запас міцності, але іноді зустрічається і таке інше. Основні симптоми, звичайно ж, пов'язані з його неправильною роботою. Можливо, тачбар не озивається на дії користувача взагалі. Також він може відгукуватися неправильно або ж періодично переставати реагувати. Заміна трекпада на Macbook може бути потрібна, якщо не спрацьовує сканер відбитків пальців, який вбудований в тачбар.

Чому ж виникають ситуації, через які буде потрібна заміна тачбару на Macbook? Основна і головна - це потрапляння води або інших рідин. Випадково перекинута склянка може повністю зіпсувати не тільки трекпад, а й інші компоненти ноутбука (клавіатуру, материнську плату). Іноді навіть невелика кількість рідини може привести до того, що знадобиться заміна touch bar на MacBook, а також ремонт інших запчастин. Зрозуміло, що в такому випадку важливо якомога швидше принести Macbook в авторизований сервісний центр, щоб запобігти можливим наслідкам. Також неправильна робота трекпада може бути викликана фізичним ушкодженням (падіння або удар по корпусу ноутбука). І нарешті, в рідкісних випадках некоректна робота тачбара буває пов'язана з дефектами операційної системи. У цьому випадку заміна трекпада на Macbook не потрібна, але звернення до сервісного центру швидше за все буде потрібним, щоб відновити конкретну роботу MacOS.

У будь-якому випадку, якщо ви припускаєте, що, можливо, буде потрібна заміна touch bar на Macbook, необхідно вирішити всі сумніви в офіційному сервісному центрі. Там фахівці, що мають сертифікати яблучної компанії, з'ясують справжню причину неполадок і запропонують оптимальний варіант вирішення проблеми. Звертайтеся до нас, щоб ваш Macbook знову працював ідеально!

Заміна тачпаду/touch bar/трекпаду на Macbook

Заміна тачпаду/touch bar/трекпаду на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber