ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Оболонь
  icoonmap
  просп. Героїв Сталінграду 10а, к4 
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Заміна шлейфа Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни шлейфа Macbook
 • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни шлейфа Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна шлейфа Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна шлейфа Macbook

Ви відкрили екран MacBook, маючи намір приступити до роботи, але щось пішло не так? Коли ви відкриваєте кришку, із зображенням щось відбувається, його якість погіршується або воно зовсім пропадає? Не виключено, що проблему вирішить тільки заміна шлейфу на MacBook. У цій статті ми спробуємо розібратися, як запідозрити цей "діагноз", внаслідок чого він може виникнути і які правильні дії в цій ситуації.

remont i zamena shleyfa MacbookВ якій ситуації ми можемо припустити, що потрібна саме заміна шлейфу на MacBook? Адже проблеми із зображенням можуть бути пов'язані не тільки з цим. Наприклад, іноді "винна" відеокарта або ж матриця. Остаточний діагноз звичайно ж поставлять в сервісному центрі, але дуже схожа на версію зі шлейфом ситуація, коли зображення змінюється в момент ворушіння кришки MacBook. Це пов'язано з тим, що шлейф знаходиться недалеко від петель, і якщо він перегинається, то зображення або його частина може пропадати.

Самі ж дефекти можуть бути різними. Буває і так, що зображення пропадає повністю або ж екран світиться рівним білим світлом. Але частіше проблеми з'являються у вигляді миготіння, мерехтіння зображення, появи білих, чорних або кольорових смуг, зображення може то пропадати, то з'являтися. Іноді ми бачимо інверсію кольорів, що звичайно ж не дає можливості нормально використовувати MacBook.

Чому ж можуть виникнути такі проблеми зі шлейфом? Зрозуміло, іноді буває, що причина - в заводському браку, і в цьому випадку його можна буде здати на гарантійне обслуговування. Але треба сказати, що випадок цей швидше казуальний, вкрай рідкісний. Трохи частіше в авторизованому сервісному центрі Apple виявляються макбуки, що стали жертвою недбалого поводження. Шлейф може виявитися пошкодженим при падінні ноутбука або ударі по його кришці, а особливо - якщо його намагаються за цю кришку перенести у відкритому вигляді. Також дуже часто заміна шлейфу в MacBook потрібна після недолугої спроби розібрати його самостійно або ж в неофіційному сервісному центрі. Саме тому при виникненні будь-якої проблеми краще не намагатися вирішувати її кустарними методами, а відразу звертатися до фахівців, які мають сертифікацію яблучної компанії.

У нашому авторизованому сервісному центрі ми запропонуємо варіанти вирішення проблеми в залежності від моделі вашого MacBook. На замінені запчастини надається гарантія. Ми впевнені в якості нашої роботи, звертайтеся до нас!

Заміна шлейфа на Macbook

Заміна шлейфа на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber