ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна роз'ємів Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни роз'ємів Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни роз'ємів Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна роз'ємів Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна роз'ємів на Macbook

Складно уявити собі нормальне функціонування будь-якого ноутбука, якщо у нього не працюють деякі роз'єми. Повною мірою це відноситься і до Macbook. Якщо у нього не в порядку роз'єм живлення, USB, навушників, lan і так далі, то рано чи пізно буде потрібна заміна роз'ємів на Macbook. У цій статті ми спробуємо розібратися, як може проявлятися проблема з одним з роз'ємів, чим вона викликана і що в такій ситуації слід робити.

zamena-razema-zaryadki-macbook-air-13-2020-a2179.1000xПрояв проблем з роз'ємами залежить від того, про який з них конкретно йде мова. Наприклад, якщо не в порядку роз'єм живлення, то може бути таке, що ноутбук не заряджається (або ж заряджається надзвичайно повільно), або для того, щоб зарядка нарешті пішла, доводиться поворухнути коннектором блоку живлення в роз'ємі. Якщо щось не так з роз'ємом навушників, то звук в них буде перериватися або ж зовсім зникне. Несправний роз'єм USB буде генерувати різного роду проблеми з підключенням зовнішніх пристроїв, від повної неможливості такого коннекта до постійного їх відключення, навіть якщо під'єднати вдалося (з появою відповідних повідомлень). Про те, що потрібна саме заміна роз'ємів, можуть точно сказати тільки фахівці Apple після діагностики в сервісному центрі, адже схожі прояви можуть свідчити про неполадки з системною платою. А також, в деяких випадках "відповідальність" за проблему лежить зовсім не в роз'ємі. а в тому, що в нього підключено. Наприклад, може бути несправний блок живлення або ж навушники або підключений через USB пристрій, і так далі. І в цьому випадку потрібна зовсім не заміна роз'ємів на Macbook, а рішення проблеми з тим пристроєм, який дійсно зламано.

Але якщо все ж проблема - саме в роз'ємах, з якої причини таке може статися? Дуже рідко буває, що роз'єми не працюють у практично нового ноутбука, це може бути гарантійним випадком (потрібно виправлення заводського браку) і потрібно буде звернутися в офіційний сервісний центр, щоб підтвердити цю версію і виконати відповідний ремонт (якщо буде підтверджений гарантійний випадок, за рахунок компанії Apple). Але, по правді сказати, куди частіше "вина" за несправність лежить на самому користувачі або його оточенні. Наприклад, заміна роз'ємів на MacBook може знадобитися після того, як з одного з них різко висмикнули зовнішній пристрій, або ноутбук впав, або по корпусу припав сильний удар якраз в районі роз'ємів. Іноді вони перестають працювати після того, як всередину потрапили сторонні предмети, які не дають можливість забезпечити нормальний контакт (наприклад, піщинки). І, нарешті, в разі потрапляння рідини з ладу може бути виведений не тільки роз'єм, але і сам яблучний комп'ютер цілком. Не варто затягувати зі зверненням до авторизованого сервісного центру - ми попередимо можливі наслідки і вирішимо проблеми. З якої б причини не була потрібна заміна роз'ємів на Macbook, звертайтеся до сертифікованих фахівців - ми знайдемо правильний шлях вирішення проблеми і запропонуємо вам найкращий для вас варіант!

Заміна роз'ємів на Macbook

Заміна роз'ємів на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber