ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Оболонь
  icoonmap
  просп. Героїв Сталінграду 10а, к4 
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Заміна матриці на Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни матриці на Macbook
 • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни матриці на Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна матриці на Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна матриці на Macbook

MacBook-Air-LCD1x-uai-720x431Якість матриці Macbook завжди вигідно відрізняла яблучні ноутбуки від конкурентів. Apple завжди приділяли дуже велику увагу дисплеям своїх пристроїв і досягли в цьому питанні величезних успіхів. Навіть при побіжному погляді на включений Macbook очевидно, наскільки чудова якість зображення, яке воно контрастне і наскільки хороша передача кольору. Пошкодження матриці, на жаль, зводить всі ці переваги до нуля, адже без нормального використання екрану взаємодія з ноутбуком практично неможлива. Значить, буде актуальна заміна матриці на Macbook.

Як ми визначаємо, що з матрицею виникли проблеми, що, можливо, потрібна саме заміна матриці на Macbook. Найочевидніше - якщо матриця розбита або тріснула. Також поганий симптом - це наявність плям будь-якого кольору і конфігурації, які знаходяться в одному і тому ж місці екрану і затінюють частину зображення. Іноді зображення пливе, стає нечітким, може пропадати або саме по собі або тоді, коли ми змінюємо нахил кришки. І, нарешті, екран може просто залишатися чорним, хоча очевидно, що ноутбук включився.

З яких причин потрібна заміна матриці на Macbook? Основна причина пов'язана з недбалістю або нещасною випадковістю, в результаті якої матриця отримує фізичне пошкодження, виявляється подряпаною або розбитою. Таке може статися при падінні, при ударах по кришці і самій матриці, а також коли між клавіатурою і екраном щось випадково виявляється, і кришку закривають. Буває, до пошкодження матриці призводять благі наміри, а саме спроба очистити екран чимось надто агресивним, що ушкоджує структуру дисплея. Може постраждати матриця, якщо ноутбук в принципі піддався впливу води. У будь-якому випадку, поставити остаточний «діагноз» повинні майстри авторизованого сервісного центру, адже відсутність зображення може стати причиною не проблеми з екраном, а несправності відеокарти або шлейфа.

Заміна матриці на Macbook може проводитися тільки в умовах авторизованого сервісного центру. Різні моделі досить сильно відрізняються конструктивними особливостями, якщо для деяких досить поміняти тільки саму матрицю, то більшість сучасних макбуков припускають заміну всього дисплейного модуля в зборі, згідно з правилами компанії Apple. Оскільки стара кришка повинна бути повернута компанії-виробнику, під час очікування Macbook буде перебувати в сервісному центрі. Проте після виконання робіт ви знову зможете насолоджуватися сяючими чистими барвами вашого дисплею.

Заміна матриці на Macbook

Заміна матриці на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber