ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна материнської плати на Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни материнської плати на Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни материнської плати на Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна материнської плати на Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна материнської плати на Macbook

Air mb remontЗ кожним роком стає все більшим число тих, хто віддає перевагу яблучній техніці. Особливо багато шанувальників у лінійки ноутбуків MacBook, адже вони успішно поєднують витонченість і красу дизайну з комфортністю використання і неймовірною для такого компактного пристрою потужністю, яка дозволяє справлятися з найскладнішими технічними завданнями. Такі досконалі ноутбуки потребують відповідного обслуговування, і всі питання по їх ремонту повинні вирішуватися виключно в авторизованому сервісному центрі. Особливо коли мова заходить про таку серйозну проблему, як заміна материнської плати на MacBook.

Системна або материнська плата - це найголовніша частина будь-якого комп'ютера, його мозок і ресурс, і будь-які неполадки в її роботі неминуче роблять неможливим нормальне використання MacBook. В яких випадках користувач може запідозрити, що потрібна заміна материнської плати на MacBook? Це можуть бути такі радикальні прояви, як те, що яблучний ноутбук не включається взагалі або не завантажується система, а також спонтанні збої в роботі, перезавантаження, поява на екрані артефактів і так далі. Як бачимо, всі ці симптоми неспецифічні, тому діагностикою повинні займатися фахівці. Вони встановлять, чи потрібна заміна материнської плати або ж проблема в чомусь іншому.

З якої причини може знадобитися така серйозна і дорога процедура, як заміна материнської плати? Почнемо з достатньо рідкісної ситуації, яку однак теж не можна виключити - це заводський брак, коли заміна материнської плати на MacBook відбувається по гарантії, після того, як це підтвердить діагностика. Пам'ятайте, спроба ремонту пристрою в сервісному центрі, який не має відповідної авторизації, позбавить права на обслуговування по гарантії. А враховуючи, що материнська плата - найдорожчий компонент ноутбука, така помилка буде неймовірно образливою! Але куди частіше проблеми з материнською платою виникають з вини користувача. Вона може вийти з ладу внаслідок удару або падіння ноутбука, а також використання неоригінальної зарядки, яка не захистить від сильного стрибка напруги. Одна з найпоширеніших причин, по якій може знадобитись заміна материнської плати на MacBook - це потрапляння на неї рідини і подальша корозія. Якщо ноутбук піддався впливу вологи, важливо якомога швидше звернутися до фахівців авторизованого сервісного центру.

Якщо ви припускаєте, що може знадобитись заміна материнської плати на MacBook, не сумнівайтесь, а звертайтесь в наш офіційний сервіс Apple. Ми обов'язково знайдемо спосіб вам допомогти!

Заміна материнської плати на Macbook

Заміна материнської плати на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber