ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Заміна кришки Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни кришки Macbook
 • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни кришки Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна кришки Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна кришки на Macbook

Ефектна блискуча кришка з фірмовим яблучним логотипом відразу притягує увагу, як тільки ми беремо в руки MacBook. Тонкий і дуже міцний матеріал забезпечує ноутбуку той звичний образ, який і допомагає нам відразу його ідентифікувати серед інших моделей. Але на жаль іноді і ця деталь може виявитися пошкодженою або втратити функціональність, і в цьому випадку буде необхідна заміна кришки на MacBook.

pic 3Найчастіше основний показник того, що потрібна така заміна - це наявність зовнішніх пошкоджень, несумісних з нормальним використанням. Також на поверхні кришки можуть виникати глибокі подряпини, сколи та тріщини, які не заважають використовувати ноутбук, але дуже сильно псують досконалість його зовнішнього вигляду. Поломка петель може провести до подальшого пошкодження шлейфу матриці. Також в деяких моделях заміна кришки на MacBook необхідна, якщо сама вона в порядку, але при цьому виявилася якимось чином пошкоджена матриця. У такому разі компанія Apple пропонує заміну дисплейного модуля в зборі, разом з матрицею і кришкою. Після заміни ви отримаєте нову верхню частину вашого яблучного ноутбука.

Чому ж може знадобитися заміна кришки на MacBook? Найчастіше це наслідки фізичного впливу, на який ноутбук не розрахований. Наприклад, негативно може позначитися падіння з висоти, сильний удар, падіння на кришку важкого предмета. Також після спроби перенести макбук за кришку можуть зламатися петлі. І, нарешті, якщо виникли проблеми з матрицею, то з цього може закономірно слідувати необхідність заміни кришки на MacBook (так звана заміна дисплейного модуля в зборі).

Чи можна виконати заміну кришки на MacBook самостійно? Численні керівництва по заміні запчастин яблучних ноутбуків абсолютно не враховують, що крім наявності самих деталей (до слова, дуже дорогих) і належних інструментів для розбору (стандартні не підійдуть), потрібен ще й відповідний навик, який напрацьовується в авторизованих сервісних центрах роками і підтверджується сертифікатами. Будь-яка помилка - і замість ремонту ми отримаємо нову поломку, оскільки розбирання макбуків виключно складне. Звертайтеся до фахівців, щоб отримати відмінний результат і гарантію на замінені запчастини!

Заміна кришки на Macbook

Заміна кришки на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber