ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна клавіш на Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни клавіш на Macbook
  • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
  • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни клавіш на Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна клавіш на Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна клавіш на Macbook

Серед достоїнств яблучного ноутбука часто називають ще й зручність використання клавіатури. Легке натискання клавіш, комфортність в роботі, відмінний відгук на дії користувача - все це робить клавіатури MacBook одними з найбільш зручних у світі. Але і ці чудові клавіатури можуть виходити з ладу, ламатися з різних причин. Не виключено, що в цьому випадку буде потрібна заміна клавіш на MacBook.

itsrpfsiggmmy-ppo8xgb8mtj4mЯк ми можемо зрозуміти, що незабаром знадобиться заміна клавіш на MacBook? Це очевидне рішення, якщо будь-яка з клавіш відсутня фізично або очевидно зламана. Використовувати нормально таку клавіатуру неможливо, навіть якщо з іншими клавішами все в повному порядку. Також клавіша може зовні виглядати абсолютно нормально, але при натисканні вона не реагує ніяк або ж реагує неправильно: залипає, подвоюється, спрацьовує через раз або ж вимагає занадто сильного натискання. Так чи інакше, але через проблеми з клавішами ми не можемо комфортно використовувати наш MacBook. І потрібно заміна клавіш на MacBook.

Часто користувачі цікавляться, що є причиною виходу клавіатури або окремих клавіш з ладу, наскільки клавіатури схильні до зносу. Дійсно в дуже старих і активно експлуатованих макбуков клавіші можуть зноситися фізично і навіть протертися, але це швидше виняток, ніж правило. В основному з проблемами з клавішами звертаються після того, як MacBook піддався серйозному фізичному впливу. Наприклад, він невдало впав, отримав удар по області клавіатури або між екраном і клавішами щось виявилося затиснуте (в цьому разі зазвичай страждає ще й матриця). Також клавіші можуть стати жертвою дій маленьких дітей або домашніх тварин, які просто можуть вирвати їх з коренем. Вкрай небезпечно для клавіатури перебувати під впливом води, як правило, після цього потрібен дуже серйозний ремонт, і проблема може не обмежитися лише заміною клавіш на MacBook.

Окрема ситуація - це коли клавіші неправильно функціонують внаслідок заводського браку. Це стосується лінійки ноутбуків з клавіатурою "метелик", серед яких підвищений ризик виходу окремих клавіш з ладу. Список таких пристроїв можна уточнити на сайті компанії Apple. Якщо в результаті діагностики буде підтверджено, що проблема пов'язана саме з цим, буде виконана програма заміни, і клавіатура буде працювати бездоганно. Вам здається, що прийшов час виконати заміну клавіш на MacBook? Звертайтеся в наш авторизований сервісний центр і ми запропонуємо вам варіант, який вам підійде!

Заміна клавіш на Macbook

Заміна клавіш на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber