ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Заміна iPad

ПристрійПлатна заміна iPad
1 iPad Mini 4 Дзвоніть
2 iPad Air 2 Дзвоніть
3 iPad Air Дзвоніть
4 iPad Pro 12.9" Дзвоніть
5 iPad Pro 9.7" Дзвоніть
6 iPad Pro 10.5" Дзвоніть
7 iPad New 2017

Дзвоніть

 

Для заміни підходять пристрої з будь-якими типами несправностей:ipaddamage

- Не вмикається;
- Неможливо зарядити;
- Швидко розряджається;
- Не працює камера;
- Не працює Wi-Fi;
- Не працює дисплей;
- Не працює сенсорне скло;
і т.д.

Також заміні підлягають пристрої зі слідами механічних пошкоджень (вм'ятини, відколи на корпусі, розбитий дисплейний модуль і тд.), пристрої зі слідами попадання рідини.

Увага! Винятком є пристрої в яких виявлені сліди некваліфікованого втручання, а також пристрої з критичними механічними пошкодженнями.

Заміна проводиться виключно на аналогічний пристрій, модель, колір, обсяг пам'яті буде відповідати характеристикам пристрою наданого під заміну.

Заміна iPad

Ваш улюблений планшет від Apple зламався? Тепер у Вас є можливість не тільки віддати його в ремонт, а й замінити його на таку ж модель , тільки абсолютно нову (і, зрозуміло, справну). У нашому сервісному центрі діє програма заміни несправних Айпадів на нові з доплатою різниці в ціні.

Які ж планшети можуть брати участь в програмі?

Обмежень тільки два:

  • Якщо у Вашого Айпад є множинні фізичні ушкодження;
  • Ми виявили у Вашого пристрою сліди ремонту.

 

В інших ситуаціях ми завжди готові Вам допомогти . Що б не сталося з Вашим Айпад - залипнула кнопка включення, або не працює модуль Wi-Fi, або він мимовільно перезавантажується, або Ви залили його рідиною - він може брати участь у програмі заміни. У нашому сервісному центрі Ви можете замінити планшет на новий, навіть якщо він придбаний в іншій країні, або якщо Ви купили його з рук і не маєте ніяких документів.


Не має значення, чи знаходиться Ваш Айпад на гарантії, або ж її термін вже закінчився - і в тому, і в іншому випадку заміна можлива. Ви отримаєте новий пристрій в термін від двох днів до двох тижнів. Ми надаємо гарантію на новий iPad - три місяці від компанії Apple плюс дев'ять місяців від сервісного центру.

 

Звертаємо Вашу увагу:

За цією програмою Ви можете замінити Ваш iPad тільки на аналогічний пристрій , заміна на iPad іншої моделі не здійснюється. Перед тим, як віднести пристрій для заміни, вимкніть функцію Find My iPhone і проведіть резервне копіювання всіх даних, які Ви не хотіли б втратити.

Щоб дізнатися вартість послуг, передзвоніть нам або заповніть форму на нашому сайті. Зв'яжіться з нами, і вже незабаром Ви знову зможете користуватися Вашим новим планшетом!

Заміна iPad

Заміна iPadРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Для відправки техніки з регіонів скористайтесь службою доставки
novaposhta
icomapм. Київ, вул. Велика Васильківська 72 0 поверх СЦ "А-сервiс"
icomanОтримувач А-сервiс ЕДРПОУ 2977210255, ФОП Форманчук Дмитро Володимирович   
icophone«Доставка особисто в руки» +38 (097) 487 19 16
Прохання звернути увагу

При відправці товару обов'язково вкладати супровідні документи (гарантійний талон, чек, опис несправності і контакти власника).

Техніка повинна бути запакована, щоб уникнути пошкоджень в момент транспорування.

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber