ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Заміна динаміків Macbook в Києві та Львові

Вартість заміни динаміків Macbook
 • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість заміни динаміків Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Заміна динаміків Macbook

Дзвоніть від 1 години

Заміна динаміків на Macbook

Якщо запитати користувачів яблучних ноутбуків, за що вони особливо їх цінують, то перелік переваг буде дуже великий. Це і досконалість дизайну, і унікальна потужність, і унікальна операційна система, що створює особливий комфорт в роботі. Можливо, на тлі всіх цих достоїнств трохи втрачається ще одне - це неймовірна для компактного ноутбука якість відтвореного звуку. Але якщо зі звучанням виникають будь-які проблеми, то відразу стає зрозуміло, наскільки важливо, щоб звук працював правильно. Не виключено, що знадобиться заміна динаміків на MacBook.

Неполадки з динаміками закономірно з'являються з різноманітними проблемами зі звуком. Буває, що він занадто тихий, незважаючи на те, що гучність завищена до максимального рівня. Також можуть лунати різноманітні шуми, хрипи, шипіння, які дуже сильно заважають при прослуховуванні. І, нарешті, звук може з'являтися і зникати або бути відсутнім зовсім.

Треба сказати, що не завжди проблеми зі звуком пов'язані саме з динаміками, іноді причина - в системному збої або неправильній роботі звукової карти. Зокрема, якщо при підключенні навушників звук так і не з'являється, то проблема, швидше за все, все-таки не з динаміками. У будь-якому разі остаточною діагностикою повинні займатися фахівці авторизованого сервісного центру.

unnamed1З якої причини буває потрібна заміна динаміків на MacBook? Іноді проблема виявляється дуже швидко після покупки макбуків, без явних причин, і в цьому випадку є сенс звернутися в офіційний сервісний центр для виконання діагностики по гарантії. Якщо буде виявлений заводський брак, то заміна динаміків на MacBook буде для клієнта безкоштовною. Але куди частіше вихід з ладу динаміків безпосередньо пов'язаний з неправильними діями користувача. Одна з найчастіших причин, за якими потрібна заміна динаміків на MacBook, це звичка постійно виставляти максимальну гучність. Це пошкоджує структуру динаміків і врешті-решт веде до того, що вони перестають нормально працювати. Також часто проблеми зі звуком виникають після того, як MacBook упустили (або навпаки, щось упустили на нього), або ж на корпус припав удар. І, нарешті, звук може пропасти після того, як в ноутбук потрапила рідина. В останньому випадку звернення в сервісний центр може реально врятувати MacBook, оскільки проблема з динаміками може бути найменшою з тих, які можуть з ним виникнути. Звертайтеся до нас, ми знайдемо вирішення проблеми з вашим MacBook!

Заміна динаміків на Macbook

Заміна динаміків на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber