ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Ноутбуки Asus завжди вражали користувачів своїм мінімалістичним і стильним дизайном, широким вибором моделей, а також функціональністю. Звичайно, навіть при використанні таких якісних пристроїв не виключені певні несправності. Це може бути пов'язано як з терміном користування девайсу, так і з необережним використанням.

Зазвичай деякі неполадки проявляють себе після механічних пошкоджень або внаслідок залиття пристрою. Якщо в ноутбук Asus потрапила рідина, обов'язково зверніться до сервісного центру якомога швидше, щоб виключити більш серйозні несправності, а також повернути девайс у робочий стан в найкоротші терміни. Не намагайтеся самостійно повернути пристрою працездатність, адже це може тільки погіршити ситуацію. Необхідно розуміти, що навіть мінімальне потрапляння вологи всередину ноутбука Asus може з часом спричинити серйозні ускладнення.

Що стосується несправностей, які виникають через тривале та інтенсивне використання ноутбука Asus, то найчастіше це можуть бути проблеми з клавіатурою, екраном, зарядним пристроєм або материнською платою. В авторизованому сервісному центрі «А-Сервіс» ми здійснюємо сервісне обслуговування на високому рівні і максимально швидко, що гарантує Вам можливість повернутися до роботи з Вашим пристроєм одразу після закінчення сервісного обслуговування. В залежності від рівня складності сервісного обслуговування терміни виконання ремонту можуть варіюватися. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зателефонуйте нашим консультантам.
Якщо ж Вам не вистачає потужності використовуваного ноутбука Asus, то слід задуматися про модернізацію пристрою. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати необхідні комплектуючі, завдяки яким Ви зможете значно підвищити ефективність роботи з девайсом.

В авторизованому сервісному центрі «А-Сервіс» ми також пропонуємо Вам послугу чищення і профілактики ноутбука Asus. Зазвичай користувачі замислюються про проведення такої процедури, якщо зіткнулися з такими проблемами:

 • пристрій почав помітно повільніше працювати і гірше справлятися зі щоденними завданнями;
 • з'явилися шум і гудіння при використанні навіть «легких» програм;
 • пристрій почав помітно нагріватися під час роботи.

Якщо Ви зіткнулися з будь-якою з цих ознак, ми радимо провести чищення та профілактику ноутбука. У разі необхідності сервісний фахівець також може запропонувати Вам замінити термопасту. Для досягнення найкращого результату чищення пристрою слід проводити щороку, це дозволить продовжити термін експлуатації Вашого ноутбука.

 

Несправність ноутбука часто означає неможливість повноцінно працювати і проводити своє дозвілля. Тому так важливо якомога швидше провести діагностику і всі необхідні ремонтні роботи. Ідеально впорається з поставленими завданнями сервісний центр з ремонту ноутбуків.

Вибір найкращого може стати нелегким завданням для власника пристрою. Щоб не помилитися і знайти ідеальний сервісний центр, важливо звертати увагу на відгуки клієнтів і досвід роботи. В такому питанні, як ремонт дорогої техніки, не варто звертатися до майстрів-початківців. Упевненим лідером у цій сфері є «А-Сервіс».

20131205-IMG 0435
20131205-IMG 0456

Отже, чому потрібно обрати нас, якщо не працює ноутбук Asus:

1. Наявність сучасного професійного обладнання

Якісне обладнання є обов'язковою умовою в проведенні ремонту дорогого пристрою. У нас є все необхідне, щоб оперативно, а головне професійно усунути несправність пристрою. Завдяки новітньому професійному обладнанню ми зможемо швидко розібратися в проблемі і провести всі ремонтні роботи.

2. 20-річний досвід роботи

Одна з важливих характеристик при виборі нового сервісного центру. Мало хто хоче довірити ремонт свого ноутбука новачкам. Ми не є початківцями в ремонті ноутбуків. 20 років роботи – гарантія якості і своєчасного виконання замовлення. Багаторічний досвід дозволяє нам називатися лідерами в даній сфері послуг.

3. Наявність офіційних сертифікатів Apple, Acer, Dell, HP

Це вже є доказом відповідності обладнання та професіоналізму стандартам світових виробників. Ще одна причина довірити нам ремонт ноутбука і бути впевненим у якості та професіоналізмі.

4. Кваліфіковані співробітники

Вміння і досвід майстрів – одна з головних складових ефективного проведення ремонту ноутбука. У нашому сервісному центрі працюють лише майстри з багаторічним досвідом.

Наші фахівці швидко зможуть розібратися в проблемі і провести всі ремонтні роботи для її усунення. Професіоналізм, уважне ставлення до кожного клієнта вигідно відрізняють нас від конкурентів.

Наші професійні майстри змогли відремонтувати тисячі різних ноутбуків з різними поломками. Звертаючись до нас, будьте впевнені: діагностику вашого ноутбука буде проведено правильно і це допоможе виявити справжню причину несправності.

А це вже перший і дуже важливий крок до усунення проблеми. Наша команда швидко та якісно виконає ремонт, і Ви зможете продовжити повноцінну роботу за ноутбуком.

Ремонт ноутбуків Asus

Ремонт ноутбуків AsusРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Часті питання про ремонт Appleua

❓ Чому саме Ваш сервісний центр?

По-перше, ми авторизований сервіс від Apple з офіційними сертифікатами. По-друге, ми працюємо з 1997 року. За цей час ми здійснили велику кількість успішних ремонтів техніки Apple. Тому ми сміливо можемо стверджувати, що виправимо будь-яку проблему в Вашому обладнанні!

❓ Які терміни і вартість ремонту?

В залежності від складності несправності терміни можуть коливатись від 30 хвилин до кількох днів. Точні терміни повідомить оператор сервісу. Якщо вашої несправності немає в списку, залиште заявку на сайті для прорахунку точної вартості.

✅ Які гарантії надаєте?

Термін гарантії на платний ремонт - 1 рік: 3 місяці від компанії Apple плюс 9 місяців від компанії А-сервіс.
Для відправки техніки з регіонів скористайтесь службою доставки
novaposhta
icomapм. Київ, вул. Михайла Бойчука 1/2 СЦ "А-сервiс"
icomanОтримувач А-сервiс ЕДРПОУ 2977210255, ФОП Форманчук Дмитро Володимирович   
icophone«Доставка особисто в руки» +38 (097) 487 19 16
Прохання звернути увагу

При відправці товару обов'язково вкладати супровідні документи (гарантійний талон, чек, опис несправності і контакти власника).

Техніка повинна бути запакована, щоб уникнути пошкоджень в момент транспорування.

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Бульвар Дружби народів» (зелена гілка), вийти на сторону, протилежну Будинку меблів.
icoman
Пройдіть вгору в сторону Печерського моста близько 200 метрів, до початку вулиці Бойчука (Кіквідзе).
icoman
Перейдіть на протилежний бік через наземний пішохідний перехід і через маленький парк вниз по сходах ви потрапите на   «Ринок в ямі», наш сервіс ви побачите по правій стороні від спуску.
icocar
Як дістатися автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
ЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Олімпійський»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Олімпійська».
icoman
По підземному переходу дійти до входу в торговий центр «Олімпійський». Сервісний центр знаходиться в першому приміщенні з лівого боку.
icoman
Якщо Ви хочете потрапити в сервісний центр з вулиці Велика Васильківська, зайдіть в торговий центр «Олімпійський» на 1 поверх і зійдіть по ескалатору на нульовий. Прямуйте прямо до кінця коридору.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Доїхати по вулиці Великій Васильківській до перетину з вулицею Фізкультурною.
icoman
У торговому центрі «Олімпійський» є підземний паркінг.
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС ЦЕНТР»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icmetro
Доїхати до станції метро «Площа Льва Толстого» (синя гілка)
icoman
Вийти на сторону кінотеатру «Київ», пройти в бік кінотеатру 50 метрів, зайти в арку поруч з кафе Wog.
icoman
По правій стороні арки знаходиться сервісний центр.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Припаркуватися в районі вул. Шота Руставелі навпроти кінотеатру «Кінопанорама» або в зручному місці недалеко від перетину вулиць Рогнідинська-Велика Васильківська.
icoman
Дійти пішки 150-200 метрів до арки на Великій Васильківській (як зазначено вище)
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Лук'янівка»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Лук'янівська» (зелена гілка).
icoman
Повернути праворуч, спуститися по сходах ТЦ «Квадрат», повернути праворуч.
icoman
Сервісний центр знаходиться в першому житловому будинку навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Повернути з вул. Мельникова в об'їзд Лук'янівської площі, виїхати на вул. Білоруську
icoman
Зупинитися навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
ТП «A-Service» Оболонь
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро Оболонь, вийти на сторону магазину «Велика кишеня»
icoman
Сісти на автобус 73 або маршрутки 100, 102, вийти на п'ятій зупинці («Дитяча академія мистецтв»), пройти наліво близько 20 метрів до наземного переходу і перетнути проспект Героїв Сталінграду.
icoman
Пройти 50 метрів по дорозі, що веде до гольф-центру (є вказівник)
icoman
Сервісний центр знаходиться на першому поверсі багатоквартирного будинку, наступний офіс за відділенням «Приватбанку» (корпус 4)
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Слідувати по проспекту Героїв Сталінграду (у напрямку до метро «Мінська») до світлофора, розташованого на повороті до гольф-центру
icocar
Повернути праворуч і проїхати 50 метрів.
парк
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
icoviber