ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

  • icometro
    Льва Толстого
    icoonmap
    вул. В. Васильківська 21

Ноутбуки Acer завжди можна підібрати під специфічні вимоги користувача, що й вирізняє їхній широкий модельний ряд. За простим дизайном криються величезні можливості використання девайсу. Але навіть такі надійні пристрої не захищені від появи певних неполадок після тривалого часу роботи. Основними несправностями, через які користувачі ноутбуків Acer звертаються до сервісного центру, є проблеми з відеокартою, екраном, клавіатурою та будь-які механічні пошкодження. В авторизованому сервісному центрі «А-Сервіс» ми виконуємо ремонт будь-якої складності, аби наші клієнти якомога швидше змогли знову повернутися до роботи зі своїм ноутбуком. Перед проведенням сервісного обслуговування ми проводимо діагностику ноутбука Acer, щоб виявити проблему і потім якнайшвидше її усунути. Після проведення діагностики наші фахівці повідомляють Вам про результати діагностики і розпочинають ремонт. В залежності від рівня складності сервісного обслуговування терміни виконання ремонту можуть варіюватися. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зателефонуйте нашим консультантам.

Часом несправності виникають через необережну експлуатацію, наприклад після фізичних ушкоджень або потрапляння у пристрій вологи. Необхідно розуміти, що навіть найменше механічне пошкодження може призвести до серйозних ускладнень, аж до виходу ноутбука Acer з ладу. Якщо ж у Ваш пристрій потрапила рідина, то слід якомога швидше звернутися до сервісного центру, щоб повернути ноутбуку працездатність. Ми не радимо самостійно намагатися привести девайс у робочий стан, адже часто методи, якими пропонують скористатися в інтернеті, лише погіршують ситуацію.

Крім виконання ремонтних робіт, ми також спеціалізуємося на проведенні чищення та профілактики пристрою, що дозволяє Вам надовго зберігати пристрій у робочому стані при належному поводженні. Для тих користувачів ноутбуків Acer, яким бракує потужності використовуваного пристрою, відмінним варіантом буде проведення модернізації. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати необхідні комплектуючі, що відповідатимуть Вашим потребам.

Якщо у Вас виникла якась проблема під час експлуатації ноутбука Acer або ви вирішили здійснити чищення пристрою, то в авторизованому сервісному центрі «А-Сервіс» ми швидко та якісно виконаємо необхідну роботу, щоб Ви могли й далі використовувати всі можливості Вашого девайсу.

Несправності можуть бути як дрібними, незначними, так і більш складними. А інколи й узагалі треба щось перепоювати в мікросхемах, для чого необхідно більше уваги і навичок, а також спеціальне обладнання. Саме тому при виникненні будь-яких проблем у роботі ноутбука важливо негайно звернутися до сервісного центру по кваліфіковану допомогу.

Найкращим помічником для вас стане «А-Сервіс». Наші досвідчені фахівці постараються якомога швидше усунути несправності і дати друге дихання вашому пристрою. Ми готові виконати гарантійний і платний ремонт ноутбуків. Тобто у кожного клієнта буде можливість звернутися до нас по допомогу в разі поломки в гарантійний термін. У разі, коли гарантія закінчилася, ціна залежатиме від ступеня пошкодження.

20131205-IMG 0435
20131205-IMG 0456

Уже десятки років нам довіряють клієнти, котрі за деякий час стали постійними. Отже, чому власники ноутбуків обирають саме нас? Серед переваг «А-Сервісу»:

1. 20-річний досвід роботи

Нам під силу виконати найрізноманітніші ремонтні роботи – від незначних до більш серйозних. Ми знаємо, як налаштувати роботу вашого пристрою швидко та якісно. Наш багаторічний досвід уже є гарантією якісного ремонту ноутбука.

2. Професійне обладнання для ремонту будь-яких несправностей

У своїй роботі ми звикли використовувати тільки найкраще обладнання. У нас в наявності є все необхідне для виконання ремонтних робіт техніки. З таким обладнанням ми оперативно усунемо будь-яку проблему. Будьте певні, зовсім скоро ваш ноутбук працюватиме як і раніше, а може, ще краще.

3. Наявність офіційних сертифікатів Apple, Acer, Dell, HP

А це вже доводить, що наші обладнання та кваліфікація майстрів відповідають стандартам виробників.

4. Кваліфіковані співробітники

У нас працюють досвідчені майстри, які оперативно усунуть будь-які неполадки.  

Виявивши проблему в роботі техніки, вони швидко та професійно виконають увесь необхідний обсяг робіт. Нашими фахівцями проведено ремонтні роботи тисячі різних пристроїв. Ми змогли усунути несправності різного ступеня.

Навіть не сумнівайтеся: діагностику вашого ноутбука буде проведено на високому рівні і ви зможете дізнатися справжню причину поломки. Звертаючись до «А-Сервісу», ви гарантовано отримаєте якісні послуги від справжніх професіоналів за прийнятними цінами.

Одного разу замовивши у нас ремонт ноутбука, ви неодмінно захочете порадити наш сервісний центр своїм друзям і знайомим. Ми ж у свою чергу завжди намагатимемося не розчарувати вас.

Ремонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків AcerРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Часті питання про ремонт Appleua

❓ Чому саме Ваш сервісний центр?

По-перше, ми авторизований сервіс від Apple з офіційними сертифікатами. По-друге, ми працюємо з 1997 року. За цей час ми здійснили велику кількість успішних ремонтів техніки Apple. Тому ми сміливо можемо стверджувати, що виправимо будь-яку проблему в Вашому обладнанні!

❓ Які терміни і вартість ремонту?

В залежності від складності несправності терміни можуть коливатись від 30 хвилин до кількох днів. Точні терміни повідомить оператор сервісу. Якщо вашої несправності немає в списку, залиште заявку на сайті для прорахунку точної вартості.

✅ Які гарантії надаєте?

Термін гарантії на платний ремонт - 1 рік: 3 місяці від компанії Apple плюс 9 місяців від компанії А-сервіс.
Для відправки техніки з регіонів скористайтесь службою доставки
novaposhta
icomapм. Київ, вул. Велика Васильківська 72 0 поверх СЦ "А-сервiс"
icomanОтримувач А-сервiс ЕДРПОУ 2977210255, ФОП Форманчук Дмитро Володимирович   
icophone«Доставка особисто в руки» +38 (097) 487 19 16
Прохання звернути увагу

При відправці товару обов'язково вкладати супровідні документи (гарантійний талон, чек, опис несправності і контакти власника).

Техніка повинна бути запакована, щоб уникнути пошкоджень в момент транспорування.

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Бульвар Дружби народів» (зелена гілка), вийти на сторону, протилежну Будинку меблів.
icoman
Пройдіть вгору в сторону Печерського моста близько 200 метрів, до початку вулиці Бойчука (Кіквідзе).
icoman
Перейдіть на протилежний бік через наземний пішохідний перехід і через маленький парк вниз по сходах ви потрапите на   «Ринок в ямі», наш сервіс ви побачите по правій стороні від спуску.
icocar
Як дістатися автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
ЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Олімпійський»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Олімпійська».
icoman
По підземному переходу дійти до входу в торговий центр «Олімпійський». Сервісний центр знаходиться в першому приміщенні з лівого боку.
icoman
Якщо Ви хочете потрапити в сервісний центр з вулиці Велика Васильківська, зайдіть в торговий центр «Олімпійський» на 1 поверх і зійдіть по ескалатору на нульовий. Прямуйте прямо до кінця коридору.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Доїхати по вулиці Великій Васильківській до перетину з вулицею Фізкультурною.
icoman
У торговому центрі «Олімпійський» є підземний паркінг.
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС ЦЕНТР»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icmetro
Доїхати до станції метро «Площа Льва Толстого» (синя гілка)
icoman
Вийти на сторону кінотеатру «Київ», пройти в бік кінотеатру 50 метрів, зайти в арку поруч з кафе Wog.
icoman
По правій стороні арки знаходиться сервісний центр.
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Припаркуватися в районі вул. Шота Руставелі навпроти кінотеатру «Кінопанорама» або в зручному місці недалеко від перетину вулиць Рогнідинська-Велика Васильківська.
icoman
Дійти пішки 150-200 метрів до арки на Великій Васильківській (як зазначено вище)
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР «А-СЕРВІС Лук'янівка»
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро «Лук'янівська» (зелена гілка).
icoman
Повернути праворуч, спуститися по сходах ТЦ «Квадрат», повернути праворуч.
icoman
Сервісний центр знаходиться в першому житловому будинку навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Повернути з вул. Мельникова в об'їзд Лук'янівської площі, виїхати на вул. Білоруську
icoman
Зупинитися навпроти зупинки громадського транспорту «пл. Лук'янівська»
ТП «A-Service» Оболонь
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icometro
Доїхати до станції метро Оболонь, вийти на сторону магазину «Велика кишеня»
icoman
Сісти на автобус 73 або маршрутки 100, 102, вийти на п'ятій зупинці («Дитяча академія мистецтв»), пройти наліво близько 20 метрів до наземного переходу і перетнути проспект Героїв Сталінграду.
icoman
Пройти 50 метрів по дорозі, що веде до гольф-центру (є вказівник)
icoman
Сервісний центр знаходиться на першому поверсі багатоквартирного будинку, наступний офіс за відділенням «Приватбанку» (корпус 4)
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Слідувати по проспекту Героїв Сталінграду (у напрямку до метро «Мінська») до світлофора, розташованого на повороті до гольф-центру
icocar
Повернути праворуч і проїхати 50 метрів.
парк
icocar
Як добратись автомобілем
icocar
Проїхати під Печерським мостом з вулиці Лесі Українки на вул. Кіквідзе близько 50 м.
icoman
Ви завжди зможете зручно припаркувати свій автомобіль на вул. Бойчука (Кіквідзе), навпроти ресторану «Чорноморка».
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
icoviber