ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Дружби Народів
  icoonmap
  вул. Кіквідзе, 1/2
 • icometro
  Олімпійська
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 72, ТЦ Олімпійський 0 поверх
 • icometro
  Оболонь
  icoonmap
  просп. Героїв Сталінграду 10а, к4 
 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21
 • icometro
  Львів
  icoonmap
  г. Львів, вул. Міцкевича, 10

Ремонт блоку живлення Macbook в Києві та Львові

Вартість ремонту блоку живлення Macbook
 • Постачальник запчастин компанія Apple, Оригінальні запчастини доступні виключно авторизованим сервісним центрам Apple.
 • Обов'язкова умова надання послуги - несправна запчастина, яка підлягає заміні, повинна бути оригінальною.
Отримати консультацію
Авторизований сервісний центр Apple
Років на ринку

Вартість ремонту блоку живлення Macbook

Гарантія на запчастину - 1 рік.

Найменування робітВартістьТермін

Ремонт блоку живлення Macbook

Дзвоніть від 1 години

Ремонт блоку живлення на Macbook

Висока якість яблучних ноутбуків стосується всіх їх компонентів, і в тому числі, звичайно ж, блоку живлення. Він забезпечує швидку зарядку, рятує від стрибків напруги і взагалі є абсолютно необхідною річчю, без якої складно собі уявити використання Macbook. Коли зарядний пристрій ламається, це автоматично створює безліч проблем, адже зовсім функціональний Macbook, розрядившись, стає марним і не може використовуватися для роботи. Тому ремонт блоку живлення на Macbook - настільки затребувана процедура. У цій статті ми розберемося, як визначити, що з зарядкою щось не так, з яких причин вона може вийти з ладу і що в такій ситуації слід робити.

4-20Для початку, якщо Macbook неможливо зарядити, потрібно переконатися, що дійсно потрібен ремонт блоку живлення на Macbook, а не якийсь інший ремонт. Ця проблема може бути пов'язана зовсім не з зарядкою, а з неполадками материнської плати, роз'єму живлення, операційної системи і так далі. Перевірити це можна, якщо підключити свідомо робочий блок живлення, що підходить до даної моделі. Якщо заряджання не розпочалося, то проблема, швидше за все, лежить глибше. А ось якщо зарядка пішла, то блок живлення варто оглянути детальніше. Також зарядка може починатися, але перериватися через деякий час або ж у тому випадку, коли користувач змінює місце розташування Macbook. У деяких випадках зарядка може йти дуже повільно або ж ноутбук не заряджається повністю. У всіх цих випадках необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру.

Ситуації, в яких потрібен ремонт блоку живлення на Macbook, часто досить очевидні, достатньо просто подивитися на мережевий адаптер. При різкому ривку за провід може виникнути пошкодження в області коннектора. Якщо ж шнур надмірно туго замотувати навколо корпусу зарядки, то він може зламатися біля основи. Часто його можуть пошкодити зуби домашніх тварин. І, нарешті, блок живлення може вийти з ладу в результаті різкого стрибка напруги. У всіх цих випадках ми чекаємо вас в нашому авторизованому сервісному центрі. Наші фахівці визначать, чи можливий ремонт блоку живлення на Macbook або ж буде потрібна його заміна на новий. Звертайтеся до нас - ми завжди готові прийти на допомогу.

Ремонт блоку живлення на Macbook

Ремонт блоку живлення на MacbookРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber