ua12

Ми працюємо за графіком, чекаємо на Вас!

 • icometro
  Льва Толстого
  icoonmap
  вул. В. Васильківська 21

Заміна iPhone

Платна заміна iPhoneВартість
1 iPhone 13 Pro Max дзвоніть
1 iPhone 13 Pro дзвоніть
1 iPhone 13 дзвоніть
1 iPhone 13 mini дзвоніть
1 iPhone 12 Pro Max дзвоніть
1 iPhone 12 Pro дзвоніть
1 iPhone 12 дзвоніть
1 iPhone 12 mini дзвоніть
1 iPhone 11 Pro Max дзвоніть
1 iPhone 11 Pro дзвоніть
1 iPhone 11 дзвоніть
1 iPhone XS Max дзвоніть
2 iPhone XS дзвоніть
3 iPhone Xr дзвоніть
4 iPhone X дзвоніть
4 iPhone X дзвоніть

 

Для заміни підходять пристрої з будь-якими типами несправностей:

brokenaphone
- Не вмикається;
- Неможливо зарядити телефон;
- Швидко розряджається;
- Не працює камера;
- Не працює Wi-Fi;
- Не працює дисплей;
- Не працює сенсорне скло;
і т.д.

Також заміні підлягають пристрої зі слідами механічних пошкоджень (вм'ятини, відколи на корпусі, розбитий дисплейний модуль і тд.), пристрої зі слідами попадання рідини.

Увага! Винятком є пристрої в яких виявлені сліди некваліфікованого втручання, а також пристрої з критичними механічними пошкодженнями.

Заміна проводиться виключно на аналогічний пристрій, модель, колір, обсяг пам'яті буде відповідати характеристикам пристрою наданого під заміну.

Заміна iPhone

Заміна проводитися виключно на аналогічний пристрій, модель, колір, обсяг пам'яті буде відповідати характеристикам пристрою наданого під заміну. Навіть найбільш якісно виконаний ремонт не поверне Вашому пристрою новизну. Тепер у Вас є можливість отримати замість Вашого зламаного iPhone точно такий же, абсолютно справний, а головне - новий. І все, що для цього потрібно, це звернутися до нас, принести свій айфон і виявити бажання отримати новий аналогічний, доплативши необхідну різницю.

Чому має сенс користуватися послугою заміни iPhone в нашому сервісному центрі? 

 • Не так уже й важливо, що саме сталося з Вашим iPhone, і наскільки реально відновити його працездатність. Можливо, Ваш айфон не включається, не бачить мережу оператора, видає помилку, коли Ви намагаєтеся оновити програмне забезпечення через iTunes або перезавантажується з будь-якого приводу - Ви все одно можете скористатися програмою заміни. Також Ви можете отримати новий пристрій, навіть якщо у Вашого телефону тріснув дисплей або Ви упустили його в воду. Головне, щоб у Вашого телефону не було множинних ушкоджень або слідів ремонту - в цьому випадку заміна не проводиться;
 • послуга не має обмежень, пов'язаних з місцем придбання пристрою. Також Вам непотрібно надавати на нього документи;
 • ми проводимо заміну як айфонів, які знаходяться на гарантії, так і тих, чий термін гарантії закінчився, або гарантія не покриває пошкодження, що виникли;
 • термін заміни пристрою - від двох днів до двох тижнів;
 • гарантія на надані послуги - один рік (3 місяці від компанії Apple плюс дев'ять місяців від сервісного центру);

Зверніть увагу:

Ви можете замінити iPhone тільки на пристрій точно такої ж моделі, але не будь-якої іншої! Перед заміною пристрою вимкніть функцію Find My iPhone і переконайтеся, що вся Ваша важлива інформація скопійована на комп'ютер або в iCloud.

Ви хотіли б замінити Ваш iPhone? Звертайтеся до нас, і ми вирішимо Вашу проблему. Вартість послуг Ви можете дізнатись за телефоном або заповнивши форму на нашому сайті. Чекаємо на Вас!

Заміна iPhone

Заміна iPhoneРейтинг: 05

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


Заказать звонок
Если в течении 10 сек Вам не поступил вызов - нажмите кнопку еще раз.
Оставьте Ваш номер телефона и мы
перезвоним Вам в течении 10 секунд
парк
icocar
Як доїхати автомобілем
icocar
Доїхати по вул. Велика Васильківська чи вул. Антоновича (бувша Горького) до перетину з вул. Фізкультури, на котрій розташований підземний паркінг «Троїцький». В ньому завжди знайдеться вільне місце для Вашого авто. В 2-х хвилинах ходьби від паркінгу знаходиться вхід в підземний перехід станції метро «Олімпійська», через який ви швидко потрапляєте відразу на 0й поверх торгового центру «Олімпійський». Перше приміщення від входу з лівої сторони і є наш сервісний центр.
Львів
icoman
Як дістатися громадським транспортом
icoman
Від залізничного вокзалу громадським транспортом, а саме трамвай № 6 которий їздити кожні 6 хвилин. Зупинка вулиця Северина Наливайка.
icoman
Поверніть на права на улицю Наливайка за 300м вулиця Гнатюка. Поверніть наліво і пройдіть 100 м до номера 6. Зліва від вас «А-сервіс.
icocar
Як дістатися на автомобілі
icocar
Є дві вулиці з проїздом до нашого сервісу, з вулиці Січових Стрільців та з просп. Свободи.
icoman
Ві завжди зможете зручна пріпарковат свій автомобіль на вул. Гнатюка у підземній парковці готелю Rius який біля нашого сервісного центру.
icoviber